Malý mystery box Curapil

Malý Mystery Box plný překvapení. Udělejte si radost a zažijte ten skvělý pocit vzrušení z rozbalování tajemného balíčku. Každý box v sobě ukrývá 4 produkty pro péči o vlasy a pleť v celkové hodnotě 1 400 Kč. Těšit se můžete na dvouměsíční kúru Curapil (60 tablet) a další 3 tajemné produkty z naší nabídky. Které to budou? Nechte se překvapit!

  • 1 400 Kč 401 Kč –29 %
  • Skladem
    Můžeme doručit do: 17.6.2021
999 Kč
Kategorie: Akční balíčky
 

Malý Mystery Box obsahuje 60 tablet Curapil a další 3 tajemné produkty z naší nabídky. Co vše jsme do balíčku zabalili, se dozvíte až při samotném rozbalování. Už teď vám ale můžeme prozradit, že se můžete těšit, jak na produkty na vlasy, tak i přípravky na pleť a pokožku.

Celková hodnota produktů v malém Mystery Boxu činí 1 400 Kč. Získáte tak jedinečný zážitek plný vzrušení a přitom ušetříte krásných 400 Kč.

Obsah jednoho malého Mystery Boxu:

  • 60 tablet Curapil pro výživu vlasů a vlasové pokožky (dvouměsíční kúra)
  • 3 tajemné produkty na vlasy a pokožku

 

Obsah všech malých Mystery Boxů je vždy stejný. Pokud si tedy chcete zážitek z rozbalování tajemného balíčku zopakovat, doporučujeme vyzkoušet náš velký Mystery Box, ve kterém se ukrývá 5 odlišných produktů z naší nabídky v celkové hodnotě 2 700 Kč.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.