Detoxikace

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Tento přípravek je přímo elixírem pro vaše játra. A fungování metabolismu. Jedním z projevů toho, že se nestravujete správně, jsou otoky, kterými se špatně fungující vnitřní orgány hlásí o pomoc. Pokud se tedy chcete zbavit zadržování vody v těle, zdravě spát, pročistit játra a nastartovat metabolismus, jsou tablety Detoxikace tím pravým, co vaše tělo potřebuje. Příčinou zavodnění, kromě vážných chorob, které je třeba vyloučit s praktickým lékařem, může být nedostatečný pitný režim, přemíra škrobu ve stravě, nadmíra cukru v jídelníčku, časté pití kofeinových nápojů. To vše zatěžuje také játra a oslabuje tak jejich fungování.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinace výtažku ostropestřece mariánského, klanoprašky čínské, zeleného čaje, lékořice lysé, pampelišky lékařské, vitamínu C pročištuje játra, snižuje zavodnění organismu a vede k pročištění lymfy. Výše uvedené byliny jsou často využívány jednotlivě, ovšem jejich kombinace a nastavení správného množství účinné látky v jedné tobolce vede k pročištění jater, jejich fungování na plný výkon. Také k odvodnění organismu, a to vše dohromady eliminuje únavu.

Co je Detoxikace?

Jedinečná kombinace bylinných výtažků ve formě tobolek, která dohromady má vliv na zdravé fungování vnitřního prostředí lidského organismu. Z ostropestřece mariánského je nejvzácnější látka silymarin. Ta má vliv na pročištění jater. Klanopraška čínská (neboli mangolka) díky adaptogenním látkám posiluje obranyschopnost organismu a působí při zátěži, zelený čaj je antioxidantem, obsahuje množství flavonoidů, lékořice lysá snižuje hladinu cukru v krvi i chuť na něj. Pampeliška lékařská je českou odpovědí na nemoci jater, špatné trávení, hormonální nerovnováhu, například PMS.

Účinky Detoxikace

Spojení toho nejlepšího z uvedených bylin vede ke skvělému vlivu na lidské tělo. Vyvážené složení každé tobolky posiluje a zrychluje metabolismus, má vliv na správnou funkci jater, eliminuje hormonální nerovnováhu a pomáhá při odvodnění organismu. Pro zdravé trávení, pravidelné vyměšování, jsou právě tobolky Detoxikace jedinečnou volbou. Napravují špatné trávení, s tím spojenou bolest hlavy a společně pak posilují mikrobiom.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Detoxikaci užívají?

  • Pravidelná stolice
  • Snížená únava
  • Rychleji fungující metabolismus
  • Snížení otoků v oblasti nohou, pasu a břicha
  • Eliminace problémů s PMS – hormonální nerovnováhou
  • Klidnější spánek s ohledem na řešení výše uvedených problémů

Detoxikace jako dokonalý koktejl pro zdravě fungující tělo

Pravidelné užívání mikronutrientů obsažených v tobolkách Detoxikace vede k rychlému nastolení rovnováhy v organismu, správné funkci jater, slinivky i ledvin, povzbuzení metabolických procesů a celkové úlevě organismu od civilizačního zatížení.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Ostropestřec mariánský plod stand. extrakt D 80 % – 120-240 mg, klanopraška čínská plod stand. extrakt D 5 % – 50-100 mg, zelený čaj list stand. extrakt D 50 % – 50-100 mg, lékořice lysá kořen stand. extrakt D 20 % – 50-100 mg, pampeliška lékařská kořen stand. extrakt D 4 % – 50-100 mg, vitamín C – 80-160 mg (*100-200 %). *Referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Při užívání protisrážlivých léků konzultujte užití tohoto doplňku stravy s lékařem. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Ostropestřec mariánský (Sylibum marianum) – standardizovaný extrakt z plodu D 80 %, klanopraška čínská (Schizandra chinensis) – standardizovaný extrakt z plodu D 5 % (schizandriny), zelený čaj (Camellia sinensis) – standardizovaný extrakt z listu D 50 % (polyphenoly), lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) – standardizovaný extrakt z kořene D 20 %, pampeliška lékařská (Taraxacum officinale) – standardizovaný extrakt z kořene D 4 %, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava