Jakou kosmetiku koupit jako dárek mamince, sestře nebo kamarádce?

 

Rok co rok před vámi stojí velká výzva. Čím obdarovat své nejbližší? Pomalu vám dochází inspirace a vymyslet něco, co se bude druhým líbit, je čím dál těžší. Obdarovat maminku, sestru nebo kamarádku kosmetikou je vždy sázka na jistotu. Tápete při výběru? Sestavili jsme pro vás pár tipů, které vám s ním pomohou. 

Tipy pro maminku

Maminky si zaslouží jen to nejlepší. Celý život se o vás staraly a stále starají. Často si k nim chodíte pro radu i v dospělosti. Řekněte jim dárkem, jak moc vám na nich záleží. Maminky si mnohdy nedopřejí kvalitní kosmetiku, tak jim pojďte ukázat, že si to skutečně zaslouží. Curapil balíček pro péči o pleť se postará o tvář každé ženy, a to od rána do večera. S postupujícím věkem se zhoršuje elasticita pleti. S pomocí hyaluronového séra Curapil se pokožka opět rozzáří a bude vypadat mladistvě. Sérum vyplňuje vrásky a zanechá pleť pružnou a svěží. Nebo hýčkejte svou maminku dárkovým setem Curapil, který je odpovědí na její problémy s vlasy. Pomáhá je uzdravit a obnovit tak jejich přirozenou krásu. 

 

Tipy pro sestru

Masážní sada z růženínu s Hyaluronovým sérem Curapil je must have každé ženy při péči o pleť. Stane se nezbytným pomocníkem vaší sestry, spřízněné duše, která stojí vždy po vašem boku. Stačí každý den ráno a večer pár minut masáže a pleť získá potřebnou pevnost a pružnost. V kombinaci se sadou krémů Curapil bude pokožka hydratovaná a dostane přesně takovou výživu, jakou potřebuje. Touží sestra po krásných a hlavně zdravých vlasech? Vánoční balení Curapil to zařídí. Doplňky stravy vyživí vlasy, nehty a vlasovou pokožku. Při pravidelném užívání se uzdraví a budou pevné a lesklé. 

 

Tipy pro kamarádku

Přátelé jsou jako rodina, kterou si sami vybíráte. Platí to i o vaší kamarádce? Sdílí s vámi to dobré i špatné, je připravena kdykoliv podat pomocnou ruku. Pokud kamarádku trápí kvalita jejích vlasů, Balíček kompletní vlasové péče zatočí s každým problémem. O vlasy se postará zevnitř i zvenku. Hledáte spíše dárek, který bude hýčkat její pokožku? Sáhněte po sadě sprchových olejů a konjakové houbičky. Olej je tak jemný, že ho snese i problematičtější pokožka. Oproti některým běžným sprchovým gelům kůži nevysuší, ale naopak ji dodá potřebnou hydrataci. Ve spojení s konjakovou houbičkou si tak užije pečující rituál, ať už během sprchování, nebo dlouhé koupele.

 

Tipy pro nastávající maminku

Stala se vaše kamarádka nebo sestra nedávno maminkou, nebo jí brzy bude? V její výbavě nesmí chybět balíček pro maminky Curapil MAMA. Péči si totiž zaslouží nejen miminko, ale také jeho maminka. Sprchový olej bez parfemace je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku malých dětí, atopiky či problematickou kůži. Pečující olej má účinné složení, které pomůže maminkám v boji proti striím a jizvám. Už po pár použitích uvidí první změny. A tablety pro podporu růstu vlasů a zlepšení pleti Curapil MAMA pomohou dát do pořádku vlasy, nehty a pleť, aby po náročném období těhotenství a mateřství krásně rostly, méně vypadávaly a maminky se tak cítily víc žensky.

 

 

Při výběru kosmetiky se soustřeďte hlavně na její složení a potřeby obdarované osoby. Ideální je ta s přírodním složením a kvalitními ingrediencemi. Citlivější kůže pak může vyžadovat i kosmetiku bez parfemace. Pokud jste si nevybrali z našich tipů, určitě si projděte celou naši nabídku kvalitní kosmetiky. Nesáhnete vedle ani s vitamíny na pleť a vlasy, které jsou vhodné i pro vegany. A v doplňcích pro pleť najdete jak menší radosti, tak i plnohodnotné sety.