Ježíšek by u nás měl nakoupit nejpozději do 18. prosince. Jen tak bude mít jistotu, že se dáreček pod stromečkem opravdu objeví.

Curapil brož pro Julii

Efekt lupa
  • 1 z 2

Podpořte s námi dětský hospic Dům pro Julii - organizaci, která pomáhá dětem a rodinám v těžkých životních chvílích. Koupí dřevěné brože přispějete částkou 100 Kč na stavbu dětského hospice.


  • Vyprodáno
100 Kč
Kategorie: Dárky
Položka byla vyprodána...
 

Pomozte nám postavit místo, které bude pomáhat dětem a rodinám v těžkých chvílích. Dům pro Julii je nezisková organizace, jejíž cíl je vybudovat klidné a láskyplné zázemí pro dlouhodobě nemocné dětské pacienty a jejich blízké. Snem této organizace je postavit domov a útočiště, které bude nabízet tu nejlepší péči a umožní rodinám prožít společně poslední stádium onemocnění.

Z každé brože věnujeme 100 % její ceny na transparentní účet dětského hospice Dům pro Julii (dumprojulii.cz). Žádná korunka tak nepřijde nazmar, všechny půjdou na dobrou věc.

 

Informace o brožích:

Brože jsou vyrobeny ze dřeva a mají velikost 3,5 x 2 cm. Každá brož je zabalena v bílé krabičce s logem firmy BeWooden, která se ujala jejich výroby.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.