Face roller a gua sha: Masážní sada na pleť - Curapil

Masážní sada z růženínu pro dokonalé zapracování pleťové kosmetiky a uvolnění obličejových svalů. V elegantní dárkové kazetě se nachází face roller a gua sha z pravého růženínu –⁠ dva praktické masážní doplňky, které při pravidelném používání pomáhají prokrvit pokožku, zmírňují otoky a formují obličejové kontury.

 • 1 098 Kč 299 Kč –27 %
 • Skladem
  Můžeme doručit do: 27.7.2021
799 Kč
Kategorie: Doplňky
 

Face roller a gua sha patří mezi populární masážní pomůcky a všestranné pomocníky při péči o pleť. Při jejich pravidelném používání dochází ke zpevnění pokožky, zmírnění otoků, vyplavení škodlivých látek a k celkovému zlepšení pružnosti pleti. 

Masážní sada Curapil je zabalena v elegantní dárkové krabičce a obsahuje:

 • 1x Face roller = oboustranný masážní váleček na pleť ozdobený kovovými prvky v barvě růžového zlata. 
 • 1x Gua sha = masážní destička z jednoho kusu růženínu pro lymfatickou masáž obličeje, krku, dekoltu a těla.

 

Odkud face roller a gua sha pochází? Ačkoliv se mnoho lidí domnívá, že se jedná o moderní výstřelek posledních let, není to tak úplně pravda. Face roller a gua sha spadají mezi tradiční masážní pomůcky, které používaly ženy už před stovkami let v dobách Čínského císařství. Masážní pomůcky se už v té době vyráběly z přírodních drahých kamenů, jako růženín či jadeit. Některé zdroje dokonce uvádí, že masážím drahými kameny holdovali lidé již ve starověkém Egyptě a Římě.

 

Růženín jako symbol lásky a krásy

Oba naše masážní doplňky (face roller a gua sha) jsou vyrobeny z oblíbeného růžového nerostu = z růženínu. Tento drahý kámen v éterické romantické barvě je vnímán jako symbol lásky, krásy, zdraví a energie. Praví se o něm také, že pomáhá lidem odpouštět, milovat a otevřít svá srdce. Na kůži má příjemný chladivý účinek, který si zamilujete zejména při bolestech hlavy a při otocích očního okolí.

 

Použití face rolleru a gua shi

Masážní váleček a destička gua sha mají mnohostranné využití. Nejčastěji se používají na lymfatickou masáž obličeje, krku a dekoltu, při které dochází k prokrvení pokožky, obnovení správného toku lymfy a odvádění toxických látek z pleti. Pravidelným používáním se zmírňují otoky v oblasti obličeje, pokožka se čistí a vypíná.

 

Výhody pravidelného používání masážních pomůcek:

 • Hloubkově zapracují pleťovou kosmetiku
 • Prokrvují pokožku
 • Zmírňují otoky
 • Vypínají pleť a zlepšují její pružnost
 • Formují obličejové svaly a kontury
 • Zjemňují vrásky
 • Vyplavují škodlivé látky z pokožky

 

Použití face rolleru a gua shi je velmi jednoduché a intuitivní. Na zadní straně krabičky navíc najdete praktický návod na lymfatickou masáž, včetně ilustračních obrázků. 

Jak o masážní pomůcky pečovat? Face roller i gua shu po použití otřete vlhkým hadříkem a jemně vysušte. A to je vše!

 

Prohlédněte si také naši zvýhodněnou sadu masážních pomůcek s Hyaluronovým sérem Curapil. Kromě face rolleru a gua shi obsahuje intenzivní anti-age sérum s 1,5 % kyseliny hyaluronové, kolagenem, allantoinem a výtažky z aloe vera.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.