Face roller a gua sha: Masážní sada na pleť Curapil

1 098 Kč –27 %
Web Produkt Face roller + gua sha pink
1 098 Kč –27 % 799 Kč

Zvolte variantu

Masážní sada z drahých kamenů pro dokonalé zapracování pleťové kosmetiky a uvolnění obličejových svalů. V elegantní dárkové kazetě se nachází face roller a gua sha –⁠ dva praktické masážní doplňky, které při pravidelném používání pomáhají prokrvit pokožku, zmírňují otoky a formují obličejové kontury.

Detailní informace

Růženín
Vyprodáno
1 098 Kč
799 Kč
Křišťál
Vyprodáno
1 098 Kč
799 Kč
Obsidián
Skladem
Můžeme doručit do: 21.5.2024
1 098 Kč
799 Kč

Detailní popis produktu

Pravidelným používáním Masážní sady zmírníte otoky a projevy stárnutí v oblasti obličeje. Pokožka se čistí, vypíná a zjemňují se vrásky. Masážní váleček a destička gua sha mají mnohostranné využití. Nejčastěji se používají na lymfatickou masáž obličeje, krku a dekoltu, při které dochází k prokrvení pokožky, obnovení správného toku lymfy a odvádění toxických látek z pleti.

Masážní sada Curapil je zabalena v elegantní dárkové krabičce a obsahuje:

  • 1x Face roller = oboustranný masážní váleček na pleť ozdobený kovovými prvky v barvě růžového zlata
  • 1x Gua sha = masážní destička z jednoho kusu drahého kamene pro lymfatickou masáž obličeje, krku, dekoltu a těla

Odkud face roller a gua sha pochází?

Ačkoliv se mnoho lidí domnívá, že se jedná o moderní výstřelek posledních let, není to tak úplně pravda. Face roller a gua sha spadají mezi tradiční masážní pomůcky, které používaly ženy už před stovkami let v dobách Čínského císařství. Masážní pomůcky se už v té době vyráběly z přírodních drahých kamenů, jako růženín, křišťál či obsidián. Některé zdroje dokonce uvádí, že masážím drahými kameny holdovali lidé již ve starověkém Egyptě a Římě.

Blahodárné účinky tří vzácných kamenů 

Sadu masážních kamenů (face roller a gua sha) si můžete zvolit v jedné ze tří variant vzácných kamenů - růženín, křišťál a obsidián

Na kůži mají tyto drahé kameny příjemně chladivé účinky, které si zamilujete zejména při bolestech hlavy a otocích očního okolí.

Růženín - drahý kámen, který je vnímán jako symbol lásky, krásy, zdraví a energie. Pomáhá odpouštět, milovat a otevírat srdce. 

Křišťál -  “kámen kamenů”, který symbolizuje světlo a očistu. Dokáže odebírat negativní energii a nabíjet tělo tou pozitivní.

Obsidián - vzácný kámen, který nese symboliku sebevědomí, ochrany, uzemnění a klidu. Pomáhá detoxikovat organismus a posiluje zažívání.

Použití face rolleru a gua shi

Masážní váleček a destička gua sha mají mnohostranné využití. Nejčastěji se používají na lymfatickou masáž obličeje, krku a dekoltu, při které dochází k prokrvení pokožky, obnovení správného toku lymfy a odvádění toxických látek z pleti. Pravidelným používáním se zmírňují otoky v oblasti obličeje, pokožka se čistí a vypíná.

Výhody pravidelného používání masážních pomůcek:

  • Hloubkově zapracují pleťovou kosmetiku
  • Prokrvují pokožku
  • Zmírňují otoky
  • Vypínají pleť a zlepšují její pružnost
  • Formují obličejové svaly a kontury
  • Zjemňují vrásky
  • Vyplavují škodlivé látky z pokožky

Použití face rolleru a gua shi je velmi jednoduché a intuitivní. Na zadní straně krabičky navíc najdete praktický návod na lymfatickou masáž, včetně ilustračních obrázků. 

Jak o masážní pomůcky pečovat?

Face roller i gua shu po použití otřete vlhkým hadříkem a jemně vysušte. A to je vše!
Masážní pomůcky nikdy neomývejte horkou vodou a neponořujte je do vody. Myslete na to, že jsou z přírodního nerostu. Nevystavujte je proto agresivním chemikáliím, čistícím prostředkům, hrubým kartáčům ani drátěnkám, které by mohly narušit hladký povrch kamene.

Prohlédněte si také naši zvýhodněnou sadu masážních pomůcek s Hyaluronovým sérem Curapil. Kromě face rolleru a gua shi obsahuje intenzivní anti-age sérum s 1,5 % kyseliny hyaluronové, kolagenem, allantoinem a výtažky z aloe vera.