Vy se ptáte, my odpovídáme

"Mohu užívat tablety Curapil v průběhu těhotenství?”

Tablety Curapil jsou zdravotně nezávadné a 100% přírodní. Těhotné ženy by se ale před užíváním měly poradit se svým lékařem. Více informací v našem článku Curapil v těhotenství a při kojení.

 

"Můžu užívat tablety Curapil, když plně/částečně kojím?”

Jsme držiteli Certifikátu zdravotní nezávadnosti vydaného Státním zdravotním ústavem. Naše tablety jsou 100% přírodní a zdravotně nezávadné. Pokud kojíte, doporučujeme ale nejdříve složení zkonzultovat se svým lékařem. Více informací v našem článku Curapil v těhotenství a při kojení.

 

"Přibírá se po tabletách?"

Samotné tablety nárůst váhy nezpůsobují (1 tableta má 3,77 kJ). Pivovarské kvasnice, které jsou součástí složení, mohou maximálně podporovat chuť k jídlu. Pokud tedy nezvýšíte razantně svůj kalorický příjem, nemusíte se přibírání obávat. 

 

"Jsou tablety Curapil veganské?”

Ano, naše doplňky na vlasy jsou 100% přírodní a rostlinného původu. Žádná složka v nich není živočišná.

 

"Pomáhá Curapil proti vypadávání vlasů?”

Mnohé naše zákaznice při užívání Curapilu zaznamenaly zmírnění vypadávání vlasů (zejména maminky po porodu). Je to dáno především účinným složením. Sušené topinamburové hlízy a pivovarské kvasnice jsou bohatým zdrojem minerálů a bílkovin, aminokyseliny zase přispívají k vytváření nových buněk, vlasů a nehtů. Dohromady tak složení působí pozitivně na růst a regeneraci vlasů.

 

"Proč je šampón tak řídký?"

Je to dáno jeho unikátním přírodním složením. Nechtěli jsme do něj dávat silikony, parabeny ani jiné nadbytečné složky. Při vývoji jsme navíc zvolili jen přírodní látky a jemnou mycí emulzi z kokosového oleje. Ta vlasy nejen důkladně očistí, ale zároveň je k nim velmi šetrná.

 

"Jak dlouho musím užívat tablety, než se projeví účinky?"

Naše zákaznice, které měly problémy s nehty, vypozorovaly výsledky během několika týdnů. Na vlasech se účinky projevují v průběhu druhého až třetího měsíce. Proto doporučujeme pro ten nejlepší efekt užívat tablety Curapil alespoň 2 měsíce.

 

"Opravdu to funguje? Není to jen reklamní trik?"

Curapil pomohl ke krásným vlasům více než 92 % zákaznic. Přečíst si můžete i recenze našich spokojených klientek. Za našimi produkty si stojíme a plně jim věříme. Nabízíme proto 100% garanci spokojenosti - pokud nebudete s výsledky vlasové kúry spokojená, vrátíme vám peníze. Více informací najdete na stránce Garance spokojenosti.

 

"Pomůže mi Curapil zlepšit hustotu vlasů?"

Problematika hustoty vlasů je poměrně komplikovaná. Má na ni vliv především genetika, životní styl a stravování. Tablety Curapil jsou primárně určeny na výživu stávajících vlasů a jako doplněk při péči o ně. Na zhutnění vlasového porostu doporučujeme vyzkoušet kosmetiku Curapil (šampón a kondicionér) s obsahem kofeinu, který prokrvuje pokožku hlavy a pomáhá k růstu a obnově vlasů.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.