Šampon a kondicionér

Karolína Mališová:

„Vlasy dělají člověka – proto
bychom o ně měly pečovat“

Podpořte lesk a sílu svých vlasů při každém mytí. Vyzkoušejte přírodní šampon a kondicionér Curapil s kofeinem, arganovým olejem a keratinem.

Šampon s arganovým olejem
a kofeinem

Šampon Curapil je založený na šetrných a ekologických mycích látkách (tenzidech). Navíc jsme do něj přidali extrakt z aloe vera pro hydrataci a výživu vlasů, arganový olej, látku Nutricert Hair pro regeneraci a lesk a kofein, který podporuje růst.
Díky těmto látkám šampon prospívá vlasům a pomáhá regenerovat vlasy namáhané, odbarvované a zničené. Vyzkoušejte šampon

Kondicionér s D-panthenolem
a keratinem

Keratin zaceluje poškozené vlasy – keratinové řetězce zaplňují trhliny ve vlasovém vláknu, a tak vlas „opraví“. D-panthenol prospěje vašim vlasům i pokožce hlavy. Váže se na povrch keratinu, a tak vlasy posiluje.
Kondicionér Curapil obsahuje také kofein pro podporu růstu vlasů a Nutricert Hair, látku, která vlasy regeneruje a vrací jim lesk. Vyzkoušejte kondicionér

Kompletní balíček
pro krásnovlásky!

Udělejte radost sobě, své kamarádce nebo třeba mamince. V balíčku kompletní péče pro krásnovlásky najdete šampon, kondicionér a balení tabletek Curapil na 2 měsíce. Objednejte si balíček

Přírodní péče
pro krásné vlasy

Šampon Curapil jsme založili na mycí látce, která je šetrná k vašim vlasům i k životnímu prostředí. Přidali jsme látky z přírody, které vlasy posilují a vrací jim lesk.

Zajímá vás, co šampon a kondicionér obsahují? Podívejte se na složení

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.