Ashwagandha

289 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Extrakt z byliny nazývané indický ženšen je antioxidantem, který podporuje koncentraci, duševní zdraví, snižuje stres a únavu. Zlepšuje stav pokožky, obranyschopnost organismu i funkčnost reprodukčního a dýchacího systému. Jedno balení 60 tobolek dodá tělu vitalitu a má výrazné omlazující účinky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energie, vitalita, omlazení organismu. Přesně takové povzbuzující účinky na organismus člověka mají účinné látky, které Ashwagandha, indická bylina, označovaná také jako indický ženšen, obsahuje. Příznivé účinky na mnohé aspekty lidského života jsou skvělým benefitem pro všechny unavené lidi, žijící v nadměrném stresu, trpící civilizačními neduhy. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vede ke zlepšení spánku, dýchání, eliminuje stres, vrací pokožce zdravý vzhled. 

Co je Ashwagandha?

Bylina, která je po staletí známá nejen v Asii, ale také v Africe, je dlouhodobě užívaná v případě napětí, stresu. Obsahuje složky, které pomáhají zklidnit činnost mozku, otoky, snižují krevní tlak, a posilují imunitní systém. Adaptogeny v rostlině obsažené napomáhají klidnému spánku, fungují jako ochranný štít proti civilizačním chorobám, stavům tenze, migrénám a bolestem hlavy způsobeným stresem či nedostatkem spánku. Pokud je vaším problémem přibírání na váze z důvodu stresu, právě i konzumace výtažku z byliny může být řešením obtíží spojených s nadváhou.

Účinky Ashwagandhy

Výtažek z tradiční byliny je užíván jako antistresový přípravek, zklidňující činnost mozku, posiluje imunitní systém, snižuje hladinu krevního cukru, krevního tlaku, pomáhá pokožce získat zdravý vzhled, vlasům pevnost. Zázračná kombinace látek v rostlině obsažených je dokonalým přírodním koktejlem pro zdraví a zklidnění organismu.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Ashwagandhu užívají?

  • Zmírnění stresu
  • Zlepšení stavu pokožky
  • Rychlejší hubnutí
  • Kvalitnější spánek
  • Zlepšení kvality vlasů
  • Duševní vyrovnanost
  • Eliminace PMS
  • Posílení imunitního systému

Ashwagandha jako dokonalý koktejl pro tělesnou i duševní rovnováhu

Ashwagandha má skvělou reputaci mezi lidmi, kteří se dlouhodobě věnují zdravému životnímu stylu. Pomáhá zklidnit mysl, je skvělým pomocníkem v boji proti stresu, pomáhá zmírnit příznaky PMS, posiluje imunitní systém, napomáhá hubnutí, zlepšuje kvalitu vlasů i pokožky. Její účinky ocení nejen ženy, ale i muži pracující na pozicích, které si vyžadují okamžité a rychlé rozhodování. Pomáhá všem, kdo trpí pravidelnými bolestmi hlavy.

Výtažek z Ashawagandhy pomáhá při posílení imunitního systému, zvyšuje psychickou odolnost, má příznivý vliv na srovnání hormonální hladiny. Díky tomu je PMS méně bolestivé a emočně vypjaté. Pokožka je díky účinným látkám zářivější, omlazená a bez šedivého nádechu. 

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Ashwagandha kořen standardizovaný extrakt – 450-900 mg.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku přípravku. Nepoužívejte jako náhradu pestré stravy. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Ashwagandha (Withania somnifera) standardizovaný extrakt z kořene, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý rostlinného původu (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava