S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

O Curapilu

Jak vznikla značka Curapil aneb za vším hledej ženu

Když se myšlenka promění v čin, většinou vznikne velký příběh. Nejinak tomu bylo i u nás. Karolina Novotná, žena majitele a zároveň majitelka vlastního kosmetického salónu, chtěla pro sebe a své zákaznice najít opravdu účinné produkty na péči o vlasy. Nebyla totiž spokojená s tím, co trh tenkrát nabízel. Rozhodli jsme se s tím něco udělat. Oslovili jsme několik známých farmaceutů a předložili jim náš návrh na nový zcela přírodní doplněk stravy. Ti nám pomohli s doladěním složení a výrobou, a tak jsme v roce 2016 začali prodávat doplněk stravy Curapil 60 tablet, který je u našich zákaznic doposud nejoblíbenějším produktem.

Za čím si opravdu stojíme

Curapil, to je komplexní péče o vlasy, pleť a pokožku těla. Chceme, aby naše produkty našim zákaznicím a zákazníkům opravdu pomohly a výsledky byly vidět v co nejkratším čase. Výjimeční jsme právě tím, že řešíme problémy zvenku i zevnitř. Když budou naši zákazníci používat například naše šampony na vlasy a zároveň brát i doplňky stravy na zlepšení kvality vlasů, výsledek bude intenzivnější, rychlejší a bude víc vidět.
Velkou péči také věnujeme přímo výrobě našich přírodních výrobků bez zbytečných umělých aditiv.

“Chci, aby značka Curapil byl lovebrand vnímaný jako to nejlepší pro vlasy a pleť a aby se produkty navzájem doplňovaly a dávaly dohromady smysl a jeden celek.”
- Karolina Novotná.

Na co jsme hrdí

Na trhu jsme již od roku 2016 a máme spousty spokojených zákaznic, což je pro nás velmi důležité. Péče o zákazníka je u nás prioritou a velmi si ceníme toho, že se k nám naše zákaznice rády vrací a že jim naše produkty pomáhají vyřešit problémy s pletí či vlasy. Daří se nám také držet 100% kvalita našich výrobků, což dokazují nejen Certifikáty zdravotní bezpečnosti, které jsme získali za naše doplňky stravy. Všechny naše produkty jsou vyvinuty a vyrobeny v ČR a většina z nich je vhodná pro těhotné a kojící ženy a také pro vegany.