O Curapilu

Jak vznikla značka Curapil aneb za vším hledej ženu

Když se myšlenka promění v čin, většinou vznikne velký příběh. Nejinak tomu bylo i u nás. Karolina Novotná, žena majitele a zároveň majitelka vlastního kosmetického salónu, chtěla pro sebe a své zákaznice najít opravdu účinné produkty na péči o vlasy. Nebyla totiž spokojená s tím, co trh tenkrát nabízel. Rozhodli jsme se s tím něco udělat. Oslovili jsme několik známých farmaceutů a předložili jim náš návrh na nový zcela přírodní doplněk stravy. Ti nám pomohli s doladěním složení a výrobou, a tak jsme v roce 2016 začali prodávat doplněk stravy Curapil 60 tablet, který je u našich zákaznic doposud nejoblíbenějším produktem.

Za čím si opravdu stojíme

Curapil, to je komplexní péče o vlasy, pleť a pokožku těla. Chceme, aby naše produkty našim zákaznicím a zákazníkům opravdu pomohly a výsledky byly vidět v co nejkratším čase. Výjimeční jsme právě tím, že řešíme problémy zvenku i zevnitř. Když budou naši zákazníci používat například naše šampony na vlasy a zároveň brát i doplňky stravy na zlepšení kvality vlasů, výsledek bude intenzivnější, rychlejší a bude víc vidět.
Velkou péči také věnujeme přímo výrobě našich přírodních výrobků bez zbytečných umělých aditiv.

“Chci, aby značka Curapil byl lovebrand vnímaný jako to nejlepší pro vlasy a pleť a aby se produkty navzájem doplňovaly a dávaly dohromady smysl a jeden celek.”
- Karolina Novotná.

Na co jsme hrdí

Na trhu jsme již 5 let a máme spousty spokojených zákaznic, což je pro nás velmi důležité. Péče o zákazníka je u nás prioritou a velmi si ceníme toho, že se k nám naše zákaznice rády vrací a že jim naše produkty pomáhají vyřešit problémy s pletí či vlasy. Daří se nám také držet 100% kvalita našich výrobků, což dokazují nejen Certifikáty zdravotní bezpečnosti, které jsme získali za naše doplňky stravy. Všechny naše produkty jsou vyvinuty a vyrobeny v ČR a většina z nich je vhodná pro těhotné a kojící ženy a také pro vegany.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení