S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Báječný spánek

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Spánek je zásadním prvkem spokojeného života. S ohledem na těžkou dobu i stres, který na nás útočí ze všech stran, je stále těžší si jej dopřát. Elixír Báječný spánek je vyváženou směsí bylinných výtažků a mikronutrientů, díky kterým se váš spánek stane kvalitnějším, což se projeví ve všech aspektech vašeho života.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úspěšný den začíná plnohodnotným spánkem. Kombinace bylin v elixíru Báječný spánek je vyváženou směsí, kterou potřebujete pro navození klidu, pohody, snížení tlaku, tedy dosažení rovnováhy těla i mysli. Což je základem klidného spánku. Právě dostatek spánku je předpokladem zdravého života, snižování obezity, eliminace záchvatovitého přejídání, postupné snižování hormonálních výkyvů, bolestí hlavy a dalších doprovodných příznaků spojených právě s nedostatkem spánku.

Co je Báječný spánek?

Bylinný elixír z výtažků z kozlíku lékařského, šišáku bajkalského, meduňky lékařské, mučenky, chmele otáčivého, ženšenu je ideální kombinací, která zklidňuje. Je proto dobré konzumovat tablety vždy cca půl hodiny před ulehnutím. Díky relaxaci navozené výtažky bylin bude každý nový den příjemnější, optimističtější a noc klidnější bez zbytečného nočního vstávání.

Účinky přípravku Báječný spánek

Dokonale vyladěná směs bylin je jedinečným pomocníkem pro klidný spánek. Výtažek z chmele není vhodný pro konzumaci přes den, uvolňuje a uspává, tedy je skvělým pomocníkem pro klidný spánek. Kozlík lékařský neboli valeriána je po staletí známou bylinou, která zlepšuje trávení i usínání. Také je pomocníkem proti tenzním bolestem hlavy. Šišák bajkalský je považován za přírodní analgetikum, působí proti bolestem, posiluje imunitu, zahání deprese. Mučenka a meduňka zklidňují nervový systém, jsou klasickými středoevropskými bylinkami pro klidný spánek.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo elixír Báječný spánek užívají?

  • Eliminace nespavosti
  • Zlepšení trávení
  • Posílení imunity, obranyschopnosti organismu
  • Relaxace organismu
  • Optimistická nálada
  • Vymizení smutných nálad
  • Vyšší snášenlivost bolesti
  • Duševní vyrovnanost

Elixír Báječný spánek je perfektním koktejlem účinných bylin pro klidný spánek.  

Bylinná směs je přesně tím, co potřebuje vyčerpaný člověk pro harmonické noci i pohodové dny. Díky nepřerušovanému klidnému spánku budou rána spokojenější, bez stresu. Organismus bude odpočinutý a připravený na další výzvy, se kterými si zrelaxovaný a vyspalý člověk snadno poradí, což snižuje každodenní stres. Kromě toho se tak vyhneme nočnímu převalování v posteli, sledování mobilu či tabletu. Díky tomu, že pravidelným pevným spánkem eliminujeme další faktory nevhodné pro zdraví, prokrví se pleť, zmizí otoky pod očima i další známky únavy. Díky elixíru Báječný spánek každý viditelně omládne.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Denní dávka obsahuje: Kozlík lékařský standardizovaný extrakt – 120-240 mg, šišák bajkalský standardizovaný extrakt – 100-200 mg, meduňka lékařská standardizovaný extrakt – 50-100 mg, mučenka standardizovaný extrakt – 50-100 mg, chmel otáčivý standardizovaný extrakt – 50-100 mg, ženšen standardizovaný extrakt – 30-60 mg. 

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky před spánkem.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Konzumujte cca půl hodiny před spaním, není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu. Vždy ukládejte mimo dosah dětí. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení: Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene (kyselina valerenová 0,8 %), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt z kořene (baicalin 95 %), meduňka lékařská (Melissa officinalis) standardizovaný extrakt z květu (5:1), mučenka (Passiflora sp.) standardizovaný extrakt z květu (rozmarýnová kyselina 2 %), chmel otáčivý (Humulus lupulus) standardizovaný extrakt z šištice (flavony 5 %), ženšen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt z kořene (ginsenosidy 25 %), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava