S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Betaglukan

229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Betaglukany – co že se to skrývá pod tímto složitým názvem? Jde o stavební neškrobové a necelulózové polysacharidy, jejichž dostatečné množství v těle napomáhá správné funkci imunitního systému. Posilují obranyschopnost organismu a jejich dostatek v organismu brání pronikání virů a parazitů do lidského těla. Stručně řečeno: jde o přírodní komplexní polysacharid, se skvělými imunomodulačními výsledky. Mezi zdroje betaglukanů jsou řazeny obiloviny, kvasinky, houby i mořské řasy. Není zásadní, z jakého pochází zdroje, důležitá je kvalita zdroje jako takového.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Betaglukan posiluje obranné reakce organismu, které působí proti nemocem způsobeným parazity či viry. Ideální je přírodní betaglukan přijímat s vitamínem C, pokud jej požíváte denně, dochází k vyladění obranného systému organismu. Betaglukany, byť ne pod tímto názvem, byly v lidovém léčitelství využívány od doby, kdy si lidé všimli účinku kvasnic na lidské zdraví. Na poranění byl přikládán lišejník atd. To už ale není potřeba a tuto látku je možno konzumovat v té nejčistší podobě.

Co je Betaglukan

Betaglukany mají široké využití. Posilují obranyschopnost a imunitní odezvu organismu, v případě fyzického a emočního stresu dodávají látky pro stabilizaci fungování imunity, pomáhají také při léčbě chronické únavy, při ozařování či chemoterapiích. Betaglukany dále snižují vysokou hladinu cholesterolu, stabilizují diabetes, pomáhají s posílením imunitního systému při nemocech jako je HIV/AIDS. Také jsou skvělým podpůrným prostředkem při nachlazení, používají se i preventivně. Jsou vhodným doplňkem stravy pro lidi pracující ve stresujícím prostředí. Jejich význam při budování lidského zdraví je zásadní. Proto je třeba, aby jich měl organismus v buněčném prostředí k dispozici neustále dostatek a dalšímu využití.

Účinky Betaglukanu, které na sobě pozorovali ti, kdo jej dlouhodobě užívali

  • Snížení vnímání stresu a jeho účinku na organismus
  • Úleva při Crohnově chorobě
  • Uvolnění při fyzickém napětí
  • Eliminace viditelných dermatitid
  • Rychlejší hojení ran
  • Zpomalení vzniku vrásek
  • Snížení alergických reakcí
  • Rychlejší uzdravení při chřipce a nachlazení

Betaglukany jako rychlé řešení obtíží

Jestliže trpíte alergickými reakcemi, pracujete ve stresovém prostředí, jste často nemocní, pak jsou pro vás tobolky Betaglukan skvělou prevencí. Pomáhají při ekzematických projevech, urychlují léčbu nachlazení a chřipky. Také snižují četnost astmatických záchvatů a v neposlední řadě zpomalují stárnutí na bázi buněk. Krátkodobý i dlouhodobý účinek je snadno viditelný a perfektní!

Obsah balení: 60 tobolek 

Dávkování: 1-2 tobolky denně po dobu 3 měsíců.

Obsah účinné látky: Beta 1,3 D Glucan – 250-500 mg, vitamín C – 30-60 mg (*37,5-75 %). *Referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Beta 1,3 D Glucan, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava