S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Černý česnek

299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Černý česnek přirozeně napomáhá udržování správné hladiny cholesterolu v krvi, podporuje funkce srdce a pomáhá při pocitu těžkých nohou. Působí jako antioxidant a posiluje imunitní systém. Usnadňuje léčbu virových onemocnění, napomáhá vykašlávání zeleného i žlutého hlenu, urychluje hojení. Navíc bez průvodních projevů klasického česneku a bez podráždění sliznice zažívacího ústrojí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černý česnek nenajdete na poli, jde o česnek kuchyňský, který je ve speciální komoře fermentován, čímž získává svoji černou barvu. Tento proces úpravy zbavuje česnek zápachu i nepříjemné chuti v ústech, takže je vhodný i pro lidi, kteří jsou na česnek alergičtí či po něm mají pálení žáhy. Extrakt obsažený v každé tobolce přípravku Černý česnek je perfektně nakalibrovanou denní dávkou všech účinných látek, které pomáhají s problémy se zažíváním, dýcháním, při snižování hladiny cholesterolu v krvi a dalších obtížích.

Co je Černý česnek

Jedinečné řešení pro všechny, kteří jsou přesvědčení o účinnosti každého stroužku česneku, nemohou jej ale konzumovat v původním stavu. Proto prochází každá palice černého česneku pečlivou, laboratorně řízenou úpravou tak, že z ní zůstane jen to nejlepší bez dalších problematických symptomatických látek. Skvělé řešení pro zdraví a posílení organismu.

Co se změnilo u těch, kteří Černý česnek pravidelně užívají?

  • Snížení krevního tlaku
  • Správné fungování srdce a cév
  • Nižší nemocnost – posílení obranyschopnosti organismu
  • Pocit lehčích nohou
  • Zmírnění otoků v oblasti lymfatických cest
  • Snížení alergických a astmatických příznaků

Tobolky Černého česneku jako rychlé řešení obtíží

Civilizační obtíže, dříve či později, dostihnou každého. Je to dáno stresem, prostředím, ve kterém žijeme. Česnek je považován za přírodní antibiotikum, vzhledem k tomu, že je jeho původní přírodní podoba pro některé citlivé osoby nestravitelná, je právě fermentace a další úprava česneku přesně tím řešením, které nabízí z česneku to nejlepší pro každý lidský organismus.

Obsah balení: 60 tobolek

Dávkování: 1 tobolka denně před jídlem, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. 

Obsah účinné látky: Černý česnek 100% standardizovaný extrakt – 500 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Černý česnek (Allium sativum) 100% standardizovaný extrakt, stearan hořečnatý (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava