S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Cordyceps

229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Tablety pro vaši vytrvalost, vitalitu a posílení imunity. Kombinace výtažku z rostliny Cordyceps sinensis, obohacený o vitamín C, pozitivně ovlivňuje mnoho oblastí v lidském těle. Vzhledem k tomu, že jde o ověřený přípravek používaný v tradiční čínské medicíně, je staletími prokázáno, že právě jeho konzumace má vliv na výkon člověka. V kombinaci s vitamínem C pak posiluje imunitu organismu a funkci mikrobiomu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cordyceps sinensis je přírodním zázrakem, který má vliv na životaschopnost buněk lidského organismu, díky tomu dochází k posílení komplexní vitality celého organismu. Cordyceps neboli  houba housenice čínská je pěstována ve vysokých nadmořských výškách, v oblastech Gansu a Guinzhou. Právě odtud pocházejí houby s vysokým obsahem a vyváženým poměrem všech účinných látek. Tuto houbu lze konzumovat v podobě nálevu či bylinné směsi, my jsme pro vás připravili tobolky s obsahem toho nejlepšího, co houba Cordyceps sinensis nabízí pro zdraví a vitalitu organismu. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vede k eliminaci oxidačního stresu, povzbuzuje aktivitu organismu a brání nerovnováze buněčného metabolismu, což ve výsledku vede k vyššímu soustředění a duševnímu výkonu. Také ale snižuje stárnutí buněk.

Co je Cordyceps?

Houba známá z tradiční čínské medicíny je na evropském trhu novinkou. Prášek, který je získáván z mycelií hub může rychle degradovat, ovšem fermentací a správným zpracováním mohou být účinné látky této houby ještě posíleny. Právě rychlý převod původního extraktu do formy kapslí je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak předejít znehodnocení posilujících látek. Výtažek z Cordyceps sinensis obsahuje složky, které působí protizánětlivě, ničí volné radikály, antipatogeny stimulují imunitní systém, při dlouhodobém užívání může předcházet civilizačním onemocněním.

Účinky Cordyceps

Extrakt z houby je používán jako stimulant imunity, při léčbě dlouhodobých onemocnění imunitního systému je velmi žádán při náchylnosti k opakovaným virózám. Kromě toho působí protizánětlivě na úrovni buněk, takže vede k pomalejšímu stárnutí pokožky i orgánů. Tělo je díky účinným látkám dlouhodobě vitálnější a taktéž odolnější proti stresu.

 Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Cordyceps užívají?

  • Zmírnění napětí
  • Zmírnění únavy
  • Vyšší výkon v zaměstnání
  • Jasnější pleť
  • Duševní vyrovnanost
  • Posílení imunitního systému

Cordyceps jako dokonalý koktejl pro tělesnou i duševní rovnováhu

Cordyceps sinensis je součástí životního stylu, je považován za součást prevence stárnutí buněčných organismů, zvyšování vitality. Pomáhá navodit duševní vyrovnanost, posiluje imunitní systém, zmírňuje dlouhodobé projevy únavy. Je skvělým doplňkem stravy pro muže i ženy pracující na exponovaných pozicích, ale také pro ty, kdo dbají o zdravotní prevenci svého organismu.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Cordyceps sinensis standardizovaný extrakt – 350-700 mg, vitamín C – 25-50 mg (*31-62 %). *Referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Při užívání protisrážlivých léků konzultujte užití tohoto doplňku stravy s lékařem. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Housenice čínská (Cordyceps sinensis) standardizovaný extrakt z celé rostliny, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý rostlinného původu (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava