S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

D3 a K2

389 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Tobolky s vyváženým poměrem mikronutrientů, které efektivně posilují imunitní systém, pevnost kostí a mají vliv na hemokoagulaci. Právě poslední zmíněný proces aktivuje proteiny kolující neaktivně v plazmě a jejich aktivace vede k vylepšení krevní srážlivosti, což ve svém důsledku může předejít trombotickým stavům. Vitamín D3 má vliv na správné pochody v lidském těle, jeho dostatek v organismu předchází křečím, svalové slabosti, vede k posílení imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín K2 a vitamín D3 ve vyvážené kombinaci vytvářejí skvělý základ pro posílení organismu vyčerpaného nejen stresovými faktory, ale také nedostatkem slunečního záření. Jejich dostatek v organismu předchází lámavosti kostí, únavě, kazivosti dásní, bojuje s příznaky dlouhodobého oslabení imunity člověka. Vitamíny a mikronutrienty těchto skupin je velice těžké získat přirozenou cestou, proto jsou jedinečným řešením právě doplňky stravy. Zpomalte buněčné stárnutí i náchylnost k poškození buněk jednoduchou cestou.

Co je D3 a K2?

Unikátní spojení vitamínů, které mají vliv na optimální funkci a pochody v lidském těle. Vitamín D3 je známý jako sluníčkový vitamín. S ohledem na to, pod jakým úhlem a v jaké frekvenci dopadají sluneční paprsky na naši zemi, je Česká republika místem, kde právě tohoto vitamínu mají lidé chronický nedostatek. Což vede k dalším zdravotním obtížím. Vitamín K2 je důležitou z forem vitamínu K, který má vliv na mineralizaci kostí, váže vápník do kostí a je velmi důležitý v období těhotenství nejen pro těhotné ženy, ale také pro novorozence. Jde o supervitamín s vlivem na metabolismus vápníku, přispívá k normálnímu proudění krve, pomáhá udržovat zdravé cévy.

Účinky D3 a K2

Spojení vitamínů D3 a K2 vede k perfektnímu spojení vitamínů, mikronutrientů, které mají vliv na pevnost kostí, fungování srdce a cév, předcházejí trombotickým stavům. Díky tomu, že je organismus saturován dostatečným množstvím těchto vitamínů, je posílena imunitní odpověď lidského organismu na nepříznivé okolnosti, jsou posíleny kosti, což předchází jejich lámavosti. V neposlední řadě jsou díky těmto vitamínům posíleny cévy. Snižují vznik trombotických částic.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo D3 a K2 užívají?

  • Snížení únavy
  • Posílení imunitního systému
  • Pevnost kostí – prevence zlomenin
  • Zdravý průběh těhotenství u žen saturovaných vitamínem K2 a D3
  • Vyšší výkon v zaměstnání
  • Zdravější zuby a dásně – nižší krvácivost měkkých tkání

D3 a K2 jako dokonalý koktejl pro pevnost organismu

Pravidelná konzumace zmíněných vitamínů vede k posílení imunitní odpovědi organismu, předchází projevům stárnutí kostí i cév. Tedy v podstatě neviditelných součástí lidského těla, ale o to důležitějších. Vzhledem k tomu, že právě tyto vitamíny je složité saturovat přírodní cestou, je doplněk stravy jedinečnou formou, jak dodat tělu potřebné mikronutrienty.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Vitamín K2 – 100 μg (*133 %), vitamín D3 – 25 μg (1000 IU) (*500 %). *Referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Při užívání protisrážlivých léků konzultujte užití tohoto doplňku stravy s lékařem. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Vitamín K2 MTC olej 5%, vitamín D3 cholekalciferol 1 mil IU, olivový olej, želatina, glycerol.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava