D3 a K2

Zaváděcí cena
489 Kč –51 %
D3
489 Kč –51 % 239 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Tobolky s vyváženým poměrem mikronutrientů, které efektivně posilují imunitní systém, pevnost kostí a mají vliv na hemokoagulaci. Právě poslední zmíněný proces aktivuje proteiny kolující neaktivně v plazmě a jejich aktivace vede k vylepšení krevní srážlivosti, což ve svém důsledku může předejít trombotickým stavům. Vitamín D3 má vliv na správné pochody v lidském těle, jeho dostatek v organismu předchází křečím, svalové slabosti, vede k posílení imunitního systému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamín K2 a vitamín D3 ve vyvážené kombinaci vytvářejí skvělý základ pro posílení organismu vyčerpaného nejen stresovými faktory, ale také nedostatkem slunečního záření. Jejich dostatek v organismu předchází lámavosti kostí, únavě, kazivosti dásní, bojuje s příznaky dlouhodobého oslabení imunity člověka. Vitamíny a mikronutrienty těchto skupin je velice těžké získat přirozenou cestou, proto jsou jedinečným řešením právě doplňky stravy. Zpomalte buněčné stárnutí i náchylnost k poškození buněk jednoduchou cestou.

Co je D3 a K2?

Unikátní spojení vitamínů, které mají vliv na optimální funkci a pochody v lidském těle. Vitamín D3 je známý jako sluníčkový vitamín. S ohledem na to, pod jakým úhlem a v jaké frekvenci dopadají sluneční paprsky na naši zemi, je Česká republika místem, kde právě tohoto vitamínu mají lidé chronický nedostatek. Což vede k dalším zdravotním obtížím. Vitamín K2 je důležitou z forem vitamínu K, který má vliv na mineralizaci kostí, váže vápník do kostí a je velmi důležitý v období těhotenství nejen pro těhotné ženy, ale také pro novorozence. Jde o supervitamín s vlivem na metabolismus vápníku, přispívá k normálnímu proudění krve, pomáhá udržovat zdravé cévy.

Účinky D3 a K2

Spojení vitamínů D3 a K2 vede k perfektnímu spojení vitamínů, mikronutrientů, které mají vliv na pevnost kostí, fungování srdce a cév, předcházejí trombotickým stavům. Díky tomu, že je organismus saturován dostatečným množstvím těchto vitamínů, je posílena imunitní odpověď lidského organismu na nepříznivé okolnosti, jsou posíleny kosti, což předchází jejich lámavosti. V neposlední řadě jsou díky těmto vitamínům posíleny cévy. Snižují vznik trombotických částic.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo D3 a K2 užívají?

  • Snížení únavy
  • Posílení imunitního systému
  • Pevnost kostí – prevence zlomenin
  • Zdravý průběh těhotenství u žen saturovaných vitamínem K2 a D3
  • Vyšší výkon v zaměstnání
  • Zdravější zuby a dásně – nižší krvácivost měkkých tkání

D3 a K2 jako dokonalý koktejl pro pevnost organismu

Pravidelná konzumace zmíněných vitamínů vede k posílení imunitní odpovědi organismu, předchází projevům stárnutí kostí i cév. Tedy v podstatě neviditelných součástí lidského těla, ale o to důležitějších. Vzhledem k tomu, že právě tyto vitamíny je složité saturovat přírodní cestou, je doplněk stravy jedinečnou formou, jak dodat tělu potřebné mikronutrienty.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Vitamín K2 – 100 μg (*133 %), vitamín D3 – 25 μg (1000 IU) (*500 %). *Referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1 tobolka denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Při užívání protisrážlivých léků konzultujte užití tohoto doplňku stravy s lékařem. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení