Echinacea bezlihová tinktura

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
25.9.2023

Echinacea purpurea neboli třapatka nachová pochází ze Severní Ameriky, je ale velmi často využívána i v českém léčitelství. Tato trvalka obsahuje látku echinakosid, který stimuluje bílé krvinky, jejichž bezchybné fungování má zásadní vliv na imunitu lidského organismu a jeho odezvu proti vnějším vlivům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tinktura z Echinacey posiluje imunitu, má nedozírný vliv na imunitní odpověď a obranyschopnost organismu. Má mírně antibiotické účinky, funguje jako přírodní antivirotikum a čistí krev. Proto je vhodné tinkturu preventivně užívat v období, kdy je právě organismus oslabený, může na virové ataky reagovat zpomaleně, s náloží rizika si zkrátka nedokáže sám poradit. Je vhodnou podpůrnou léčbou, během již probíhající chřipky a nachlazení. Urychluje rekonvalescenci, vrací organismus do původního výkonu. Upozornění: Tinkturu z Echinacey nikdy nepoužívejte dlouhodobě, opravdu jen v obdobích, kdy je toho zapotřebí.

Co je tinktura z Echinacea

Tento produkt je jedinečným přípravkem, který se vyplatí mít po ruce vždy v rizikových obdobích roku. Díky jeho účinnosti a obsahu výkonných látek může právě tato tinktura urychlit rekonvalescenci po virových onemocněních, napomáhá hojení ran, efektivně pracuje na posílení organismu oslabeném chronickými záněty průdušek. Výrazně eliminuje rozvoj zánětu středního ucha, poradí si s detoxikací krve. Díky dostatečnému množství účinné látky dochází snadněji k vykašlávání zeleného hlenu, napomáhá při léčbě akné, při akutních kožních obtížích pomáhá s hojením vyrážek, zklidňuje podrážděnou pleť.

Jaké pozitivní účinky pozorují ti, kdo se rozhodli tinkturu Echinacea používat?

  • Posílený organismus – snížení nemocnosti
  • Menší výskyt kožních potíží v oblasti obličeje a zad
  • Rychlejší hojivost lupénky
  • Absence bolesti v krku
  • Efektivní rekonvalescence při chřipce a virových onemocněních
  • Bleskové hojení a nižší svědivost při poštípání komárem
  • Nižší náchylnost k výskytu plísňových onemocnění
  • Pozitivní vliv na celkovou vitalitu organismu

Účinky tinktury z Echinacey

Hlavní účinky tinktury jsou antibakteriální a antivirové. Pomáhá při chronických onemocněních horních cest dýchacích, pomáhá při vykašlávání hlenu, je pozitivní podporou při léčení kožních problémů jako je lupénka, ekzémy či akné. Tinktura z Echinacey podporuje tvorbu bílých krvinek, díky ní se snadněji vylučují z těla toxické látky, které mohou vést k bolestem hlavy, únavě, zánětům ženských orgánů, snižuje reakci organismu na poštípání hmyzem, podporuje imunitu v době chemoterapií – v tomto případě konzultujte užívání tinktury s lékařem, který by měl být o všech přípravcích, které užíváte, informován.

Tinktura z Echinacey jako rychlé řešení obtíží je tou správnou volbou, kterou byste měli mít ve své lékárničce.

Objem balení: 100 ml

Dávkování: 15-30 kapek 3x denně. Můžete přidat do studeného nápoje. Užívejte 5 dní, poté na 2 dny vysaďte, takto opakujte 6 týdnů.

Denní dávka obsahuje: Echinacea standardizovaný extrakt z celé rostliny (4 %) – 300-600 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.