S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Ginkgo biloba

229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Ginkgo je v Česku více znám pod názvem jinan dvoulaločný. Na Zemi se vyskytuje již více než 300 milionů let, jeho využití začali před více než pěti tisíci lety zkoumat v Asii a zjistili, že účinky výtažku z ginkgo jsou zázračné. Blahodárný vliv na lidský organismus byl tak dále zkoumán a vějířovité listy, které jsou poznávacím znamením stromu,jsou dnes nejvyužívanější částí rostliny, která dokáže žít až tisíc let. Je to proto, že se množstvím účinných látek, které obsahuje, „sama opravuje“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Ginkgo biloba přirozeně podporují paměť a koncentraci, jsou naplněny bylinným extraktem, který posiluje fungování mozku a napomáhá tak jeho reaktivitě. Posiluje mentální schopnosti člověka a posiluje krevní oběh. Díky tobolkám se zlepšuje paměť a koncentrace, odpadá každodenní únava spojená se stresem a tlakem na výkon. Jsou vhodné nejen pro lidi ve vyšším věku, ale také pro mladší, kteří potřebují mít mozek v plné kondici například před zkouškami.

Co je Ginkgo biloba

Výtažek obsažený v tobolkách prospívá správnému prokrvení mozku i tkání lidského těla. Napomáhá soustředění, rozvíjí a udržuje i další mozkové funkce. Má antioxidační účinky, které ničí volné radikály v organismu a zpomaluje tak stárnutí a rozvoj civilizačních nemocí spojených s věkem. Díky unikátnímu obsahu flavonoidů, tříslovin, ginkgolidů a organických kyselin je skvělým přípravkem pro prokrvení tkání.

Účinky tobolek Ginkgo biloba, které na sobě pozorovali ti, kdo je dlouhodobě užívali

  • Zlepšení paměti
  • Snížení roztěkanosti, nesoustředěnosti
  • Snazší přemýšlení
  • Eliminace pocitů závratí
  • Vyrovnání krevního tlaku
  • Pevnější pleť
  • Prokrvení končetin

Tobolky Ginkgo biloba jako rychlé řešení obtíží

Tyto tobolky jsou skvělým pomocníkem pro starší organismus. Ale také pro lidi, kteří pracují ve stresu a je u nich vyžadováno rychlé rozhodování. Tobolky mohou být vhodným dárkem pro starší osoby, kterým je často zima na ruce a nohy, ideálně napomáhají snížení pocitu závratě, hučení v uších. Výtažek účinné látky v každé tobolce uchovává lidský organismus déle fungující na 100 % a zpomaluje tak stárnutí. Jejich preventivní konzumace navozuje pocit duševního klidu, pohody a rozvahy.

Obsah balení: 60 tobolek

Dávkování: 1 tobolka denně. 

Obsah účinné látky: Jinan standardizovaný extrakt z listu – 60 mg (*100 %), vitamín C – 100 mg (*125 %). *Referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky, pro osoby s poruchami srážlivosti krve a pro osoby, které užívají léky na ředění krve.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) standardizovaný extrakt z listu, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava