Hořčík

229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Hořčík je mikronutrientem, který velmi přispívá k mnoha důležitým procesům v lidském organismu. Dostatek hořčíku v těle snižuje míru vyčerpání, povzbuzuje fungování nervové soustavy, je odpovědný za správný výkon svalů, jejich kontrakce, a také je nezbytný pro přenos nervových vzruchů. Dostatek hořčíku v těle udržuje ve skvělém stavu zuby a kosti, má vliv na energetický metabolismus, elektrolytickou rovnováhu a podílí se na procesu dělení buněk a syntéze bílkovin. Podle vědců má ale více než třetina obyvatel České republiky tohoto prvku v těle nedostatek. Je čas to změnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčík je nepostradatelnou součástí každé buňky v lidském organismu, mikronutrientem, bez kterého nelze dlouhodobě fungovat. Tobolky Hořčík pomáhají ženám snížit bolestivost křečí při PMS, vyrovnat hladinu hormonů. Mají vliv na zdravý a málo kazivý chrup, hořčík kontroluje kvalitu fungování energetického metabolismu, podílí se na syntéze bílkovin. Podle pravidel celostní medicíny je považovaný za prvek, jehož dostatek je symbolem klidu a míru v lidském organismu, proto je nezbytné jej pravidelně a dostatečně saturovat.

Co je Hořčík?

Tobolky Hořčík mají jediný úkol. Zbavit vás křečí, nespavosti, bolesti svalů, zubů i hlavy, v případě žen také premenstruačních obtíží. Zvýšenou potřebu konzumace hořčíku má organismus v okamžiku, kdy přijímá ve vyšší míře živočišné tuky, při konzumaci alkoholu, stresu, znečištěném prostředí, při konzumaci sladkostí, při zvýšené fyzické aktivitě. Sportovní i pracovní. Právě prevence nedostatku hořčíku v těle pak může předcházet dalším zdravotním obtížím.

Účinky Hořčíku

Hořčík je látkou pro organismus nezbytnou, ovšem z běžného denního jídelníčku není možno získat její potřebné množství. Proto přicházejí na řadu doplňky stravy. Tobolky Hořčík doplňují hladinu magnesia v organismu rychle a efektivně. Právě díky tomu se budete za všech okolností cítit výborně – plni energie, stres se vám bude vyhýbat a vaše fyzické výkony budou na své nejlepší úrovní. Přesně to je rovnováha, kterou každý člověk k životu potřebuje. Potřebuje Hořčík.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Hořčík užívají?

  • Více energie v běžném životě
  • Vyšší svalová výkonnost
  • Skvěle fungující paměť
  • Mírnější průběh PMS
  • Vymizení svalových křečí
  • Eliminace migrenických stavů
  • Klidnější spánek
  • Snadnější průběh stresových situací

Hořčík jako řešení pro civilizační neduhy

Mezi nejdůležitější funkce hořčíku v lidském organismu patří posilování kostí, nervových a svalových vláken, je nezbytný pro uvolňování energie z glukózy, jeho nedostatek může být příčinou úzkostí a tenzí. Jeho chronický nedostatek vede k rozvoji bolesti hlavy, astmatu, srdečních chorob. Opravdu si myslíte, že jej nepotřebujete?  

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Hydroxid hořečnatý – 500-1500 mg, z toho hořčík – 175-525 mg (*47-140 %). *Referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1 tobolka 1x denně preventivně, nebo 3x denně při terapii.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Složení: Hydroxid hořečnatý, tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava