Hořčík

Zaváděcí cena
289 Kč –21 %
horčík
289 Kč –21 % 229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Hořčík je mikronutrientem, který velmi přispívá k mnoha důležitým procesům v lidském organismu. Dostatek hořčíku v těle snižuje míru vyčerpání, povzbuzuje fungování nervové soustavy, je odpovědný za správný výkon svalů, jejich kontrakce, a také je nezbytný pro přenos nervových vzruchů. Dostatek hořčíku v těle udržuje ve skvělém stavu zuby a kosti, má vliv na energetický metabolismus, elektrolytickou rovnováhu a podílí se na procesu dělení buněk a syntéze bílkovin. Podle vědců má ale více než třetina obyvatel České republiky tohoto prvku v těle nedostatek. Je čas to změnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hořčík je nepostradatelnou součástí každé buňky v lidském organismu, mikronutrientem, bez kterého nelze dlouhodobě fungovat. Tobolky Hořčík pomáhají ženám snížit bolestivost křečí při PMS, vyrovnat hladinu hormonů. Mají vliv na zdravý a málo kazivý chrup, hořčík kontroluje kvalitu fungování energetického metabolismu, podílí se na syntéze bílkovin. Podle pravidel celostní medicíny je považovaný za prvek, jehož dostatek je symbolem klidu a míru v lidském organismu, proto je nezbytné jej pravidelně a dostatečně saturovat.

Co je Hořčík?

Tobolky Hořčík mají jediný úkol. Zbavit vás křečí, nespavosti, bolesti svalů, zubů i hlavy, v případě žen také premenstruačních obtíží. Zvýšenou potřebu konzumace hořčíku má organismus v okamžiku, kdy přijímá ve vyšší míře živočišné tuky, při konzumaci alkoholu, stresu, znečištěném prostředí, při konzumaci sladkostí, při zvýšené fyzické aktivitě. Sportovní i pracovní. Právě prevence nedostatku hořčíku v těle pak může předcházet dalším zdravotním obtížím.

Účinky Hořčíku

Hořčík je látkou pro organismus nezbytnou, ovšem z běžného denního jídelníčku není možno získat její potřebné množství. Proto přicházejí na řadu doplňky stravy. Tobolky Hořčík doplňují hladinu magnesia v organismu rychle a efektivně. Právě díky tomu se budete za všech okolností cítit výborně – plni energie, stres se vám bude vyhýbat a vaše fyzické výkony budou na své nejlepší úrovní. Přesně to je rovnováha, kterou každý člověk k životu potřebuje. Potřebuje Hořčík.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Hořčík užívají?

  • Více energie v běžném životě
  • Vyšší svalová výkonnost
  • Skvěle fungující paměť
  • Mírnější průběh PMS
  • Vymizení svalových křečí
  • Eliminace migrenických stavů
  • Klidnější spánek
  • Snadnější průběh stresových situací

Hořčík jako řešení pro civilizační neduhy

Mezi nejdůležitější funkce hořčíku v lidském organismu patří posilování kostí, nervových a svalových vláken, je nezbytný pro uvolňování energie z glukózy, jeho nedostatek může být příčinou úzkostí a tenzí. Jeho chronický nedostatek vede k rozvoji bolesti hlavy, astmatu, srdečních chorob. Opravdu si myslíte, že jej nepotřebujete?  

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Hydroxid hořečnatý – 500-1500 mg, z toho hořčík – 175-525 mg (*47-140 %). *Referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1 tobolka 1x denně preventivně, nebo 3x denně při terapii.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení