Imunita

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Posilování imunity je celoročním cílem mnoha lidí. Těch, kteří se chtějí vyhnout virovým i bakteriálním onemocněním, chtějí zvýšit obranyschopnost organismu a posílit vitalitu celého těla. Přípravek Imunita je jednoduchým řešením pro ty, kteří chtějí tělu dodávat potřebné mikronutrienty v takovém množství, které má prokazatelný vliv na každodenní fungování organismu. Navíc je právě tento produkt posílen o přírodní antioxidanty, které zabraňují buněčnému stárnutí a dalším projevům civilizačních neduhů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Imunita jsou pomocníkem pro ty, kteří se zajímají o zdravý životní styl a chtějí doplnit do organismu látky nezbytné pro jeho celostní fungování. Samozřejmě je skvělým řešením násobit účinnost tobolek Imunita změnou životního stylu. Tedy nekouřit, udržovat příjem a výdej energie v rovnováze, nestresovat se. Posílení obranyschopnosti v kombinaci tobolek Imunita a zdravého přístupu k životu pak bude hračkou.

Co je Imunita?

Imunita je vědecký název pro schopnost organismu bránit se patogenům přicházejícím k organismu z vnějšího, ale také vnitřního prostředí. Imunita spouští odpověď každého těla na útoky patogenů. Jde o souhrn obranných mechanismů, které mohou být významně podpořeny právě mikronutrienty, které bývají v potravě často opomíjeny. Právě proto si stres, nemoci a další oslabovače imunity vybírají na lidském zdraví svou daň. Což by nemuselo být, pokud látky potřebné pro organismus budou chytře doplněny.

Účinky Imunity

Každá z tobolek Imunity obsahuje účinné látky hned z několika bylin, které jsou známy svým pozitivním působením na lidský organismus. Které to jsou a co zvládnou? Třapatka nachová je známa pod názvem echinacea a pochází ze Severní Ameriky. Pomáhá při nachlazení, má vliv na rychlé hojení ran, zvyšuje imunitu organismu, využívá se k léčbě rýmy. Česnek černý má antioxidační účinky, napomáhá při snižování vysokého krevního tlaku, zvyšuje produkci glutathoinu, který zabraňuje virům organismus osídlit. Maca horská je Peruánci od nepaměti využívána pro podporu plodnosti, vytrvalosti, energie a sexuální vitality. Açai berry chrání buňky před civilizačním stresem, volnými radikály a je Bolivijci považována za prevenci rakovinotvorných onemocnění. Lichořeřišnice větší je bohatá na fosfor a železo, tedy prvky, které organismus člověka potřebuje k posílení obranyschopnosti. Má antibiotické účinky a je prokázáno, že zesiluje právě i účinek antibiotik. Je celostními lékaři doporučována při podpůrné léčbě zánětů. Ženšen je bájnou a žádanou rostlinou pro své prospěšné účinky na lidské zdraví, aloe vera hojí poranění, rakytník řešetlákový podporuje nejen imunitu, ale také zažívání, vitamín C je přírodním antioxidantem zpomalujícím stárnutí. Komplex toho nejlepšího z výše uvedených bylin – je vaše Imunita.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Imunitu užívají?

  • Nižší nemocnost
  • Posílená imunita
  • Rychlejší hojení ran
  • Lepší zažívání
  • Kvalitnější pleť bez zánětů
  • Odolnost proti stresu 

Imunita jako prevence pro hektický život

Složení tobolek Imunita je přesně nakalibrováno tak, aby co nejúčinněji chránilo lidský organismus proti vnějším vlivům, posilovalo jeho schopnost obrany a v neposlední řadě eliminovalo civilizační stres a jeho dopad na telomery a lidské buňky obecně. Stres a nezdravé životní prostředí se projevujetaktéž na kvalitě pleti formou zánětlivých ložisek a také ty jsou značně omezeny konzumací mikronutrientů, které napomáhají rovnováze, obranyschopnosti a vitalitě organismu.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Třapatka nachová kořen + nať stand. extrakt D 4 % – 100-200 mg, česnek černý (fermentovaný) plod stand. extrakt D 10:1 – 40-80 mg, maca horská kořen stand. extrakt D 10:1 – 40-80 mg, Beta 1,3-D-Glukan izolován z hlívy ústřičné stand. extrakt min. 80 % – 30-60 mg, açai berry plod stand. extrakt D 4:1 – 30-60 mg, lichořeřišnice větší celá stand. extrakt D 10:1 – 20-40 mg, ženšen - kořen stand. extrakt D 25 %  – 10-20 mg, aloe vera list stand. extrakt D 200:1  – 5-10 mg, rakytník řešetlákový plod stand. extrakt D 10 %  – 5-10 mg, zinek – 3-6 mg (*20-40 %), vitamín C – 125-250 mg (*156-312 %). *Referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně. Vždy po 5 dnech užívání udělejte 2 dny přestávku.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení: Třapatka nachová (Echinacea purpurea) – standardizovaný extrakt z celé rostliny D 4 %, česnek černý (Allium sativum) – standardizovaný extrakt z plodu D 1 %, maca horská (Lepidium meyenii) – standardizovaný extrakt z kořene D 10:1, Beta 1,3-D-Glukan, açai berry (Euterpe oleracea) – standardizovaný extrakt z plodu D 4:1, lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus) – standardizovaný extrakt z celé rostliny D 10:1, ženšen (Panax ginseng) – standardizovaný extrakt z kořene D 25 % (ginsenosidy), aloe vera (Aloe barbadensis) –standardizovaný extrakt z listu D 200:1, rakytník řešetlákový (Hippophae rhamnoides) – standardizovaný extrakt z plodu D 10 %, zinek (citrát zinečnatý), vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava