Kozlík lékařský

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Odnepaměti se kozlík lékařský pojí s kvalitním spánkem, zklidněním. Je také skvělým pomocníkem při bolestivé menstruaci či žaludečních obtížích. Má mimo jiné diastolický účinek, který má vliv na akutní tupé bolesti v oblasti břicha, beder a spodních zad. Valeriana, neboli kozlík lékařský, se pak ve formě kapek používá po staletí také v lidovém léčitelství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky kozlíku lékařského jsou prostředkem pro zklidnění organismu při nervovém napětí a při potížích se spánkem. Zkracují dobu potřebnou ke spánku, snižují počet probdělých hodin během noci. Navozují pocit klidu, snižují stavy úzkosti, působí ve stresových situacích. Pro ženy je skvělou zprávou, že eliminují syndromy PMS, protože efektivně zklidňují nervy a zároveň potlačují křeče.

Co je Kozlík lékařský

Kozlík lékařský se také nazývá přírodním valiem. Velmi rychle se prosadil v oblasti homeopatie a ideálním pomocníkem je ve formě tobolek. Ty se podávají při stavech vyvolaných stresem, neklidem, úzkostí, nespavostí. Složení přípravku podporuje kvalitu spánku, ve východních zemích se valeriánou léčí také chřipka či revmatismus.

Účinky tobolek Kozlík lékařský pozorované pravidelnými uživateli

  • Zklidnění organismu
  • Zmenšení bolestivosti PMS
  • Snazší zvládání stresu
  • Zbavení se neklidu
  • Vymizení bolestí břicha spojených se stresem
  • Větší klid v životě
  • Zmírnění revmatismu

Tobolky Kozlík lékařský jako rychlé řešení obtíží

Jestliže vás trápí nespavost, stres, křeče či bolesti břicha, jsou právě tobolky Kozlík lékařský tím pravým řešením pro vaše zdraví a rovnováhu. S nespavostí souvisí další obtíže, jakmile si tedy navodíte zdravý spánek, uleví se vám i v mnoha dalších oblastech kvality života. Zbavte se civilizačního stresu, psychické nerovnováhy, stabilizujte krevní tlak, pozitivně tak ovlivníte kognitivní funkce, vyjadřovací schopnosti, časovou a prostorovou orientaci. 

Obsah balení: 60 tobolek

Dávkování: 1 tobolka 2x denně nebo 1-2 tobolky před spánkem. Užívejte 4 týdny, poté na 2 týdny přerušte.

Obsah účinné látky: Kozlík lékařský standardizovaný extrakt z kořene – 200-400 mg, vitamín C – 10-20 mg (*12,5-25 %). *Referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Kozlík lékařský (Valeriana officinalis) standardizovaný extrakt z kořene, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý rostlinného původu (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava