Kurkumin a piperin

Zaváděcí cena
369 Kč –22 %
kurkumin
369 Kč –22 % 289 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.5.2022

Doplněk stravy pro ty, kdo mají problémy s játry, trávením či srdcem. Kombinace látek kurkuminu a piperinu je jedinečnou variantou pro ty, které ohrožují civilizační choroby způsobené vnějšími i vnitřními rizikovými faktory. Kurkumin chrání nervovou soustavu, piperin je oblíbeným doplňkem stravy, který reguluje tělesnou hmotnost, využívá potenciál enzymatického štěpení a má antioxidační účinky. Navíc právě piperin násobí účinnost látek obsažených v kurkuminu. Proto jsme pro vás připravili kombinaci toho nejlepšího z obou rostlin – v jediné tobolce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Kurkumin a piperin jsou řešením pro ty, kteří mají dlouhodobě problémy se zažíváním, funkcí jater. Pomáhají s trávícími procesy v organismu, tím regulují hmotnost, napomáhají organismu bojovat s horečkou, odvádějí z těla škodlivé látky, respektive urychlují celý proces. Právě v kombinaci kurkuminu s piperinem se prospěšné látky obou rostlin násobí a organismus je umí využít efektivněji, než pokud jsou přípravky podávány jednotlivě.

Co je Kurkumin a piperin?

Jedinečné složení látek, které pomáhají pročistit a správně naladit játra k dokonalému fungování. Také jsou nápomocny při rozbíjení enzymatických blokád. Kurkumin pomáhá s krevními sraženinami, snižuje hladinu krevního cukru v krvi, je skvělým řešením pro lidi, kteří jsou náchylní k artritické léčbě. Taktéž tato kombinace snižuje příznaky deprese, pomáhá s prokrvením okrajových částí těla. Piperin je pálivou složkou pepře, který urychluje účinek kurkuminu, funguje jako akcelerátor interních procesů v organismu.

Účinky Kurkuminu a piperinu

Jedinečné složení tobolek Kurkumin a piperin podporuje normální trávení, funkčnost jater, potencuje účinnost i jinak neúčinných látek. Redukuje vznik tukových buněk a zrychluje metabolismus. To má příznivý vliv na funkci jater, je skvělým podpůrným prostředkem pro lidi trpící nízkým tlakem. Extrakt z kořene kurkuminu obsahuje kurkominoidy, tedy pigmenty a antioxidanty z kořene kurkumy. Právě volba tobolek Kurkumin a piperin je skvělou variantou pro ty, kteří nepodceňují prevenci dlouhodobého charakteru. 

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Imunitu užívají?

  • Snazší trávení
  • Menší plynatost
  • Lepší imunita
  • Zdravý krevní tlak
  • Teplejší končetiny
  • Snižování hmotnosti bez drastických diet

Kurkumin a piperin jako dlouhodobá prevence zdraví

Ideální kombinace látek obsažených v tobolkách Kurkumin a piperin jsou variantou pro lidi hlídající si kvalitu životního stylu. Stravování a také pro ty, kteří se starají o prevenci pozdějších onemocnění jater, srdce a žaludku. Kombinace účinné látky kurkuminu spolu s akcelerátorem piperinem mají vždy skvělý výsledek v podobě organické rovnováhy.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Curcuma longa standard. extrakt 95 % – 250-500 mg, piperin – 2,5-5,0 mg. 

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně. Pro ty nejlepší výsledky užívejte dlouhodobě.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení