Kurkumin a piperin

289 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Doplněk stravy pro ty, kdo mají problémy s játry, trávením či srdcem. Kombinace látek kurkuminu a piperinu je jedinečnou variantou pro ty, které ohrožují civilizační choroby způsobené vnějšími i vnitřními rizikovými faktory. Kurkumin chrání nervovou soustavu, piperin je oblíbeným doplňkem stravy, který reguluje tělesnou hmotnost, využívá potenciál enzymatického štěpení a má antioxidační účinky. Navíc právě piperin násobí účinnost látek obsažených v kurkuminu. Proto jsme pro vás připravili kombinaci toho nejlepšího z obou rostlin – v jediné tobolce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Kurkumin a piperin jsou řešením pro ty, kteří mají dlouhodobě problémy se zažíváním, funkcí jater. Pomáhají s trávícími procesy v organismu, tím regulují hmotnost, napomáhají organismu bojovat s horečkou, odvádějí z těla škodlivé látky, respektive urychlují celý proces. Právě v kombinaci kurkuminu s piperinem se prospěšné látky obou rostlin násobí a organismus je umí využít efektivněji, než pokud jsou přípravky podávány jednotlivě.

Co je Kurkumin a piperin?

Jedinečné složení látek, které pomáhají pročistit a správně naladit játra k dokonalému fungování. Také jsou nápomocny při rozbíjení enzymatických blokád. Kurkumin pomáhá s krevními sraženinami, snižuje hladinu krevního cukru v krvi, je skvělým řešením pro lidi, kteří jsou náchylní k artritické léčbě. Taktéž tato kombinace snižuje příznaky deprese, pomáhá s prokrvením okrajových částí těla. Piperin je pálivou složkou pepře, který urychluje účinek kurkuminu, funguje jako akcelerátor interních procesů v organismu.

Účinky Kurkuminu a piperinu

Jedinečné složení tobolek Kurkumin a piperin podporuje normální trávení, funkčnost jater, potencuje účinnost i jinak neúčinných látek. Redukuje vznik tukových buněk a zrychluje metabolismus. To má příznivý vliv na funkci jater, je skvělým podpůrným prostředkem pro lidi trpící nízkým tlakem. Extrakt z kořene kurkuminu obsahuje kurkominoidy, tedy pigmenty a antioxidanty z kořene kurkumy. Právě volba tobolek Kurkumin a piperin je skvělou variantou pro ty, kteří nepodceňují prevenci dlouhodobého charakteru. 

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Imunitu užívají?

  • Snazší trávení
  • Menší plynatost
  • Lepší imunita
  • Zdravý krevní tlak
  • Teplejší končetiny
  • Snižování hmotnosti bez drastických diet

Kurkumin a piperin jako dlouhodobá prevence zdraví

Ideální kombinace látek obsažených v tobolkách Kurkumin a piperin jsou variantou pro lidi hlídající si kvalitu životního stylu. Stravování a také pro ty, kteří se starají o prevenci pozdějších onemocnění jater, srdce a žaludku. Kombinace účinné látky kurkuminu spolu s akcelerátorem piperinem mají vždy skvělý výsledek v podobě organické rovnováhy.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Curcuma longa standard. extrakt 95 % – 250-500 mg, piperin – 2,5-5,0 mg. 

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně. Pro ty nejlepší výsledky užívejte dlouhodobě.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení: Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) standardizovaný extrakt z kořene 95 % kurkuminoidů, pepřovník černý (Piper nigrum) extrakt z nezralého plodu, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý rostlinného původu (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava