S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Kustovnice čínská

189 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Tradiční doplněk stravy pro ty, kteří se zajímají o účinky čínské medicíny. Kustovnice čínská neboli goji je antioxidantem, který snižuje tlak, pomáhá v boji s artritidou, prodlužuje věk a zlepšuje zrak. Mikronutrienty obsažené v této asijské rostlině jsou skvělou prevencí civilizačních onemocnění. Výtažek z goji má vliv na hubnutí, fungování metabolismu a podporuje krásu a vitalitu organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Kustovnice čínské jsou řešením pro ty, kteří chtějí zpomalit procesy stárnutí v organismu. Goji obsahuje velice silné antioxidanty mající vliv na mnoho zdravotních problémů. Snižují hladinu cukru v krvi, vyrovnávají krevní tlak, podporují svou přítomností v organismu imunitní systém, chrání organismus před oxidačním poškozením. Kustovnice čínská zpomaluje stárnutí očí, má vliv na funkci ledvin. Proto je v tradiční čínské medicíně využívána po tisíce let.  

Co je Kustovnice čínská?

Vyvážený výtažek, který obsahuje každá tobolka Kustovnice čínské funguje jako prevence buněčného stárnutí, rozvoje civilizačních onemocnění a napomáhá ledvinám, zraku i imunitnímu systému správně metabolicky pracovat. Interní procesy v organismu ovlivňují látky obsažené v Kustovnici čínské, jsou jakýmsi štítem, který brání rozvoji civilizačního stresu v buňkách na bázi telomer.  Pravidelná konzumace Kustovnice čínské, a tedy jejích účinných látek, zlepšuje krvetvorbu a stimuluje v neposlední řadě také sexuální funkce. Je vhodná pro lidi pracující u počítače, její složky posilují zrak. V tomto ovoci je rovnoměrně obsažen vitamín C, vitamíny B1 a B2, betakaroten, železo, vápník či selen. Také obsahuje pro organismus nezbytné esenciální aminokyseliny.

Účinky Kustovnice čínské

Nejen omlazující účinky Kustovnice čínské mohou být důvodem, proč ji užívat. Zásadní ale také je, že posiluje imunitu organismu, jeho obranyschopnost. Proto je dobré užívat Kustovnici čínskou v měsících, kdy řádí virová onemocnění, ale také celoročně, jako prevenci buněčného stárnutí. Kustovnice čínská harmonizuje činnost jater a ledvin, snižuje riziko rozvoje alergií.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Kustovnici čínskou užívají?

  • Silnější imunita
  • Vymizení problémů s ledvinovými onemocněními
  • Lepší zrak
  • Snížení krevního tlaku
  • Vyrovnání krevního cukru
  • Méně chuti na sladké
  • Větší chuť na sex

Kustovnice čínská - orientální zázrak ve vaší lékárničce

Pokud chcete mít organismus v rovnováze, je Kustovnice čínská tím pravým doplňkem stravy, který vám může zlepšit celkové zdraví. Kustovnici čínskou lze doporučit jako prevenci řady civilizačních chorob, mimo jiné snižuje krevní tlak, vhodná je pro rovnováhu vnitřního prostředí v případě diagnostikovaného astmatu či sezónních alergií. Kustovnice čínská zklidňuje podrážděné oči ať už od počítače či v období pylových sezon.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Kustovnice čínská standardizovaný extrakt – 300-600 mg. 

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Kustovnice čínská (Lycium chinense) standardizovaný extrakt, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava