Libido muž

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

V dnešní stresující době je ztráta libida jedním z civilizačních problémů aktivních mužů. Doplněk stravy Libido pro muže je řešením, jak zvýšit sexuální aktivitu. Přípravek obsahuje výtažky z přírodních afrodisiak, má silné účinky, a právě dlouhodobě zkoumaná kombinace výtažků rostlin vede ke skvělým výsledkům v sexuální oblasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky přípravku Libido pro muže prošly dlouholetým vývojem a jejich celkové složení je přírodní odpovědí na civilizační potíže mužů. Například kotvičník zemní je jedním z nejčastěji prodávaných bylinných doplňků stravy na planetě v případě výše popsaných problémů. Má velmi široké působení a silné účinky. V přípravku Libido jsou jeho schopnosti obohaceny o další výtažky, výsledek je pak jedinečný.

Co je přípravek Libido pro muže?

Rovnováha účinných látek obsažených v tomto doplňku stravy posiluje mužskou potenci i sexuální výkon. Díky pozitivním účinkům bylinných výtažků se z každého muže snadno stane úspěšný dobyvatel dámských ložnic. Základní složkou je výtažek kotvičníku zemního, který je řazen mezi silná přírodní afrodisiaka, zvyšuje potenci i sexuální aktivitu. Maca peruánská má povzbudivé účinky na unavený organismus, podporuje vytrvalost organismu, guarana má vliv na zdravý průtok krve, kustovnice čínská je po staletí v čínské medicíně využívána jako přírodní posilovač srdce, jinan dvoulaločný obsahuje ginkolidy, které mají pozitivní vliv na srdce a cévy, svým obsahem antioxidantů podporuje vitalitu muže. V neposlední řadě obsahují tobolky výtažek ze ženšenu, který je považován za kořen života mající vliv nejen na krevní oběh, ale také snižující stres, který může být někdy překážkou – právě během tlaku na sexuální výkon.

Účinky tobolek Libido

Jedinečné vlastnosti bylin obsažených v jediném přípravku jsou řešením intimních obtíží každého muže, který je dlouhodobě vystavený stresu a napětí. Díky pravidelnému užívání přípravku nikdy nedojde k selhání, ideální je, pokud jeho konzumace podle doporučeného dávkování bude propojena s úpravou životního stylu. Nemusíte stárnout a vzdát se svých potěšení, stačí jen vědět, jak si pomoci – a vyhnout se selhání.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Libido užívají?  

  • Zvýšena chuť na sex
  • Větší výdrž
  • Vymizení dlouhodobé únavy
  • Posílení sebevědomí

Libido - rychlá pomoc pro muže, kteří chtějí zůstat aktivní

Řešení pro muže, kteří mají dlouhodobé problémy v sexuálním životě, případně se bojí selhání s ohledem na věk a s ním spojená civilizační onemocnění. Hlavní složka přípravku je považována za silné afrodiziakum, látky v něm obsažené zvyšují sexuální aktivitu. Jednoduché řešení pro váš intimní problém je stejně velké jako jediná tobolka Libida pro muže.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Kotvičník zemní plod stand. extrakt D 40 % – 400-600 mg, maca horská kořen stand. extrakt D 10:1 – 100-150 mg, guarana semeno stand. extrakt D 10 % – 100-150 mg, kustovnice čínská plod stand. extrakt D 40 % – 80-120 mg, jinan dvoulaločný list stand. extrakt D 20:1 – 40-60 mg, ženšen - kořen stand. extrakt D 25 %  – 40-60 mg.

Doporučené dávkování: 2-3 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky. Může snižovat srážlivost krve.

Složení: Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) – standardizovaný extrakt z plodu D 40 %, řeřicha peruánská/maca (Lepidium meyenii) – standardizovaný extrakt z kořene D 10:1, guarana (Paullinia cupana) – standardizovaný extrakt ze semene D 10 %, kustovnice čínská (Lycium chinense) – standardizovaný extrakt z plodu D 40 %, jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) – standardizovaný extrakt z listu 20:1, ženšen (Panax ginseng) – standardizovaný extrakt z kořene D 25 %, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava