S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Libido žena

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Povzbuzení touhy, zvýšení sebevědomí, to vše si můžete dopřát, pokud si na vlastní kůži vyzkoušíte účinky přípravku Libido pro ženy. Vzhledem k vyváženému složení stimulantů přírodního původu můžete zapracovat nejen na svém sebevědomí, ale také se zbavíte únavy a nastartujete hormony tak, aby pracovaly ve váš prospěch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Povzbuzení touhy, podpora sebevědomí. Přesně takové stimulační účinky na organismus člověka mají účinné látky obsažení v přípravku Libido pro ženy. Jednotlivé složky mají vliv na růst dalších prsních buněk, tím dochází ke zvětšení prsní tkáně a pocitu sebejistoty. Navíc obsahuje výtažek z rostliny pískavice řecké seno, využívané po staletí jako sexuální stimulant pro ženy. V neposlední řadě konzumací tohoto doplňku stravy dochází také k eliminaci projevů civilizačních onemocnění, které mají vliv na celkové psychické rozpoložení každé ženy obávající se stárnutí a projevů s ním spojených. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vede ke zvýšení pocitu sebevědomí, navození touhy a má vliv na tvorbu estrogenu.

Co je Libido

Směs bylin, které jsou po staletí známé ve Středomoří, jedná se ale také o orientální či egyptské byliny, které používali již faraonové pro krásu, fungování těla a zdravý vzhled. Mezi dalšími složkami přípravku je například pískavice, jinak také zvaná řecká tráva. Podporuje růst prsní tkáně, zpevňuje ji, funguje jako sexuální stimulant a má vliv na posílení imunitního systému. Adaptogeny z dalších výtažků fungují jako ochranný štít proti civilizačním chorobám, stavům tenze, migrénám a bolestem hlavy způsobeným stresem či nedostatkem spánku.

Účinky Libida

Jaké složky v přípravku najdete a jaké účinky od nich můžete čekat? Výtažek z pískavice je používán od nepaměti jako sexuální stimulant, vyrovnává hladinu cukru v krvi, maca je superpotravinou, jejíž výtažek eliminuje poruchy reprodukce, povzbuzuje libido, sexuální touhu a podporuje zotavení z civilizačního stresu. Serenoa plazivá má vliv na funkci střev, posiluje práci štítné žlázy a růst vlasů. Ženšen posiluje celkový stav organismu, zklidňuje a adaptogeny v něm obsažené bojují se stresem, tenzí, bolestí hlavy či napětím. Zázračná kombinace látek v přípravku je dokonalým přírodním koktejlem pro sexuální stimulaci i krásu každé ženy.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Libido užívají?

  • Lepší kvalita vlasů
  • Zvětšení objemu prsů
  • Vyšší chuť na sex
  • Větší sebevědomí
  • Snižování hmotnosti
  • Duševní vyrovnanost
  • Posílení imunitního systému

Libido jako dokonalý koktejl pro každou ženu

Libido ♀ je skvělou kombinací účinných látek, které svým účinkem ve finále zvyšují ženám sebevědomí. Díky tomu jsou přitažlivější, žádoucnější. V neposlední řadě je díky účinkům přípravku posílen imunitní systém, dochází k psychické vyrovnanosti, napomáhá hubnutí, zlepšuje kvalitu vlasů i pokožky. Účinky směsi v každé tobolce ocení především ženy, které chtějí zpomalit proces stárnutí a vnitřních procesů k němu vedoucích.

Výtažek z bylin v přípravku využitých ve své ideální kombinaci pomáhá při posílení imunitního systému, zvyšuje psychickou odolnost, má příznivý vliv na srovnání hormonální hladiny. Díky tomu je každá žena krásnější. Stárnutí organismu nelze zastavit, můžete si ale pomoci a celkový proces výrazně zpomalit.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Pískavice řecké seno semeno stand. extrakt D 50 % – 200-300 mg, maca horská kořen stand. extrakt D 10:1 – 200-300 mg, serenoa plazivá plod stand. extrakt D 25 % – 200-300 mg, ženšen - kořen stand. extrakt D 25 % – 100-150 mg.

Doporučené dávkování: 2-3 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení: Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) – standardizovaný extrakt ze semene D 50 %, řeřicha peruánská/maca (Lepidium meyenii) – standardizovaný extrakt z kořene D 10:1, serenoa plazivá (Serenoa repens) – standardizovaný extrakt z plodu D 25 %, ženšen (Panax ginseng) – standardizovaný extrakt z kořene D 25 %, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava