Lutein

269 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Lutein patří do skupiny rostlinných barviv, karotenoidů, které jsou nezbytné pro bezchybné fungování oční sítnice. Je antioxidantem pro oči, chrání oční buňky před poškozením slunečními paprsky a eliminuje vznik degenerativních onemocnění očí, mezi které se počítá také šedý zákal. Kromě toho tato skupina karotenoidů stimuluje funkci očí unavených prací u počítače a dlouhou absorpcí modrého světla. Jde o mikronutrient pro lidský organismus nezbytný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Lutein obsahují ten nejčistší přípravek, který je snadno konzumovatelný. Díky tobolkám nemusíte hloubat nad jídelníčkem a jedinou tobolkou dodáte očím a pleti vše, co potřebují pro své zdravé fungování. Lutein během letních měsíců pracuje jako ochranný štít proti slunečním paprskům, takže nedochází na pokožce k rozvoji melanomu. Kromě toho je Lutein považován za skvělý antioxidant, který brání kyslíkovým radikálům v tom, aby napadaly buňky lidského těla a docházelo k jejich předčasnému stárnutí. 

Co je Lutein

Tobolky Lutein jsou nejen vhodným doplňkem v okamžiku, kdy máte unavené oči od práce s počítačem, chystáte se na hory či k moři a chcete si chránit nejen zrak, ale i pokožku celého těla před škodlivými paprsky. Funguje také skvěle jako produkt pro omlazení organismu, zabraňuje proniknutí volných radikálů do organismu. Díky Luteinu stárne pomaleji nejen oko, ale také epidermis a organismus na buněčné úrovni.

Účinky tobolek Lutein podle našich spokojených zákazníků

  • Lepší zrak
  • Menší únava očí
  • Rychlejší hojení po operaci očí
  • Kvalitnější pleť
  • Méně pigmentových skvrn
  • Viditelné omlazení pokožky

Tobolky Lutein jako rychlé řešení obtíží

Jakmile začnete trpět syndromem „dlouhé“ či naopak „krátké“ ruky, je dobré zařadit právě doplněk stravy Lutein do svého jídelníčku. Kromě mírné korekce zraku získáte i další benefity pro organismus. Vaše pokožka bude dlouhodobě chráněna před slunečními paprsky, bude docházet k pomalejšímu stárnutí epidermis. Díky dostatku luteinu v těle můžete eliminovat vznik melanomu na pokožce. 

Obsah balení: 60 tobolek

Dávkování: 1 tobolka denně. Doporučujeme dlouhodobé užívání.

Obsah účinné látky: Měsíček lékařský standardizovaný extrakt z květu – 300 mg (15 mg lutein, 1 mg zeaxanthin), vitamín C – 40 mg (*50 %). *Referenční hodnota příjmu. 

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Měsíček lékařský (Calendula officinalis) standardizovaný extrakt z květu (obsah luteinu 5 % a zeaxanthinu 0,4 %), vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava