S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Maca peruánská

299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Pokud chcete, a potřebujete, zvýšit výkonnost organismu, jste pod stresem, který vás ubíjí, pak je načase zahrnout do svého životního stylu doplněk stravy Maca Peruánská. Výtažek z této rostliny je známý jako účinné afrodiziakum, ale umí toho mnohem víc. Kromě zvýšení sexuality mají látky v přípravku obsažené vliv na plodnost, vitalitu a podporují zklidnění a správnou funkci nervového systému, což znamená zmírnění stresu a depresí. Kromě toho účinné látky pomáhají se snazším soustředěním, učením se nových věcí, fungují pro posilování paměti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Maca peruánská je přírodním lékem, který má vliv na životaschopnost nervových buněk lidského organismu, jejich zklidnění i obranu před civilizačním stresem, díky čemuž dochází k rozvoji a rozšíření kognitivních schopností. Maca peruánská pomáhá s pamětí a má vliv na přenos nervových vzruchů. Obsahuje mikronutrienty, které efektivně bojují s běžnými onemocněními – ve smyslu posílení imunitní odpovědi organismu na ně. Obsahuje bioaktivní sacharidy, které imunitu podporují dlouhodobě. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vede ke snížení buněčného napětí, povzbuzuje vitalitu organismu a brání nerovnováze metabolitů v buňkách, což vede k vyššímu soustředění a duševnímu výkonu.

Co je Maca peruánská?

Jde o rostlinu velice bohatou na bílkoviny, vlákninu, minerální látky a vitamíny. Rostlina je tak nabitá zdraví prospěšnými látkami, které mají vliv nejen na některé oblasti zdraví člověka, při dlouhodobém užívání posiluje imunitu a v současné době je díky tomu Maca řazena mezi superpotraviny. Maca peruánská obsahuje nasycené a nenasycené tuky, které vytvářejí rovnováhu v lidských reprodukčních buňkách. Kromě toho je plná sterolů, saponinů, alkaloidů a taninů, které mají povzbuzující účinek na lidský organismus. Což jsou mikronutrienty, které si lidské tělo samo neumí vytvořit. Obsahem tobolky Macy peruánské je vždy to nejlepší z kořene rostliny.

Účinky Macy peruánské

Macu peruánskou (peruánský ženšen či peruánskou viagru) zná lidstvo už stovky let jako přírodní povzbuzovač, který působí příznivě na plodnost, libido a celkově na lidské zdraví a vitalitu. Maca peruánská je známým pomocníkem přírodního původu na podporu potence a erekce. Kromě toho ale zvyšuje energii, je skvělým východiskem pro boj s dlouhodobým stresem, při potřebě snižovat civilizačního napětí. Poradí si také s hormonální regulací, díky ní dochází k eliminaci příznaků PMS na snesitelnou míru. Maca reguluje hormony i enzymy tak, aby se v organismu vyskytovaly ve správném množství. Výtažek z byliny zmírňuje deprese, uvolňuje organismus v období stresu, nezvyšuje napětí.

 Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Macu peruánskou užívají?

  • Zmírnění napětí
  • Zmírnění únavy
  • Vyšší výkon v zaměstnání
  • Vyšší chuť na sex
  • Snížení doprovodných aspektů PMS
  • Posílení imunitního systému

Maca peruánská jako odpověď na stres a akcelerátor vitality

Maca peruánská je skvělou volbou pro všechny, kdo se potýkají s každodenním stresem, bolestmi hlavy, depresemi či nevyrovnanou hladinou hormonů v době PMS. Zvyšuje vitalitu, pomáhá navodit duševní vyrovnanost, posiluje imunitní systém, snižuje dlouhodobé projevy únavy. Je jedinečným doplňkem stravy pro muže i ženy pracující na exponovaných pozicích, ale také pro ty, kdo dbají o zdravotní prevenci svého organismu.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Maca kořen standardizovaný extrakt – 800-1200 mg 

Doporučené dávkování: 2-3 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Řeřicha peruánská/maca (Lepidium meyenii) standardizovaný extrakt z kořene (10:1), stearan hořečnatý rostlinného původu (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava