S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Moringa

189 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

V zemích svého původu je Moringa považována za přírodní multivitamín a pro své schopnosti je hojně využívána. Obsahuje velké množství antioxidantů a minerálů. Používá se jako podpůrný prostředek při léčbě celého spektra nemocí, má pozitivní vliv na zdraví a krásu pleti, vlasů a nehtů. Pokud je vaše pleť suchá, nehty s rýhami, či nerostou vůbec, pak je na místě účinky Moringy vyzkoušet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moringa je velmi často přidávána také do přípravků na péči o pleť, větší smysl ale má, pokud ji užíváte ve formě tobolek. Díky tomu se totiž účinná látka má možnost dostat tam, kde je jí zapotřebí. Moringa zmírňuje zánětlivé procesy v těle, má vliv na kvalitu pokožky, vlasů i nehtů. Snižuje hladinu krevního cukru v krvi. Může být používána jako podpůrný prostředek při hubnutí.

Co je Moringa?

Moringa olejodárná je rostlinou, ze které se zpracovává prakticky vše. Tato rostlina, a části z ní, mají prokazatelné účinky při snižování škodlivého cholesterolu. Moringa zmírňuje záněty v těle, ochraňuje tkáně a snižuje krevní tlak. Kromě toho podle provedených studií ochraňuje před škodlivým zářením a podporuje imunitu. V neposlední řadě pak Moringa napomáhá s hubnutím. Jde o přírodní doplněk stravy, který vychází z dlouhodobých zkušeností lidstva.

Účinky Moringy

Moringa olejodárná se užívá při léčbě velké škály nemocí a je zajímavé, že se spotřebují téměř všechny části keře při přípravě léčivých extraktů. Je skvělým pomocníkem při poruchách zažívání, tlumí bolest, působí protizánětlivě, antipyreticky, je skvělá při bolestech dásní, jako podpůrný prostředek při bolestech kostí a nedostatku vápníku. Další účinné látky tlumí bolest, horečku, jsou řešením při onemocnění horních cest dýchacích, má afrodisiakální účinky.

 Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tobolky Moringa užívají?

  • Větší odolnost proti bolesti
  • Snížení horečky
  • Lepší výsledky při měření diabetu
  • Kvalitnější a rychlejší růst vlasů
  • Snazší shazování hmotnosti
  • Zvýšená chuť na sex
  • Posílení imunitního systému
  • Zdravější zuby a dásně – nižší krvácivost měkkých tkání

Moringa jako dokonalé řešení pro dlouhodobou krásu a zdraví

Dlouhodobými uživateli je prokázáno, že tlumení zánětu v těle má vliv na kvalitu pleti. Kromě toho dochází k posílení imunitního systému, snazší redukci váhy, stabilizaci hladiny cukru v krvi. Mikronutrienty, které jsou součástí Moringy napomáhají organické rovnováze a předcházejí spouštění a rozvoji civilizačních chorob.  Vzhledem k tomu, že právě tyto vitamíny je složité saturovat přírodní cestou, je doplněk stravy jedinečnou formou, jak dodat tělu potřebné látky.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Moringa (Moringa oleifera) standardizovaný extrakt z listu – 350-700 mg.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Moringa (Moringa oleifera) standardizovaný extrakt z listu, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina). 

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava