S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Omega 3

229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Elixír pro vaše játra, podpora imunitního systému, snižování rizika aterosklerotických onemocnění, správné fungování metabolismu – to vše je Omega 3 pro vaše zdraví. Ovšem: Omega 3 si lidské tělo nedokáže samo vyrobit, konzumace čerstvých ryb není dlouhodobým řešením. Proto je právě tento doplněk stravy pro zdravé fungování organismu nezbytný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní doplněk stravy Omega 3 je nezbytný pro boj se snižováním krevního tlaku, má antidepresivní účinky, velice snadno si poradí s redukcí hmotnosti – má totiž přímý vliv na spouštěče hladu v mozku. Navíc se díky dostatku Omega 3 v organismu můžete vyhnout kazivosti zubů, lámavosti vlasů a dalším komplikacím, kterými organismus dává najevo, že mu právě Omega 3 ve schématu doplňků restartujících funkčnost na úrovni buněk chybí.

Co je Omega 3?

Tato polynenasycená kyselina je zařazena do skupiny esenciálních mastných kyselin, což dokazuje jediné: Tělo si ji neumí vyrobit a je třeba ji organismu dodávat ve stravě či formou potravinových doplňků. Je totiž pro správné fungování systému těla – od metabolické výměny, přes buněčné stárnutí, snižování krevního tlaku a správného fungování srdeční soustavy, nervové soustavy – nezbytná. Omega 3 je odpovědí na problémy s hypertenzí, depresemi, neschopností nabírat svalovou hmotu, kazivostí zubů a lámavostí konečků vlasů.

Účinky Omega 3

Pro plnou saturaci Omega 3 je složité určit, kolik je třeba denně sníst ryby, aby byla denní dávka právě této kyseliny dostatečná. I proto je v tomto případě výhodné konzumovat doplňky stravy. Omega 3 jsou považovány za důležitý suplement ve sportovní výživě. Jejich dostatek v organismu napomáhá při růstu a regeneraci svalové hmoty. Tento přípravek je také důležitý v těhotenství, má vliv na zdravý vývoj plodu, má u dětí příznivý vliv na vývoj zraku, zvyšování inteligence a schopnosti řešit problémy. Stejné účinky má i na mozek dospělého člověka. Navíc obě kyseliny v Omega 3 obsažené, tedy DHA i EPA pomáhají k normálnímu fungování srdce.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tobolky Omega 3 užívají?

  • Kontrola hmotnosti
  • Snížená únava
  • Vyšší sportovní výkony
  • Rychleji fungující metabolismus
  • Lepší zrak
  • Klidnější spánek s ohledem na řešení výše uvedených problémů

Omega 3 jako nezbytný koktejl pro zdravě fungující tělo

Pravidelné užívání Omega 3 má příznivý vliv na mozkovou činnost, cévní soustavu, tvorbu svalů i jejich regeneraci. Je nezbytné mít dostatečné množství Omega 3 ve stravě od dětského věku. Vzhledem k tomu, že je těžké toto zajistit, jsou právě doplňky stravy Omega 3 perfektním řešením a prevencí budoucích problémů.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Omega-3 olej (EPA 180 mg, DHA 120 mg) – 2000-3000 mg (EPA 360-540 mg, DHA 240-360 mg). 

Doporučené dávkování: 2-3 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Rybí olej s obsahem 18 % EPA (kyselina eikosapentaenová) a 12 % DHA (kyselina dokosahexaenová), želatina, glycerin, voda.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava