Ostropestřec

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Ostropestřec mariánský je známý také jako stříbrný bodlák. Pochází ze Středomoří a jeho účinky na lidské zdraví jsou prokázány dlouholetým užíváním. Pro své skvělé výkony byl znám již v Antice. Má blahodárný vliv na fungování žlučníku, jater a srdce. Díky antioxidantům, které jsou v něm obsaženy, je skvělým pomocníkem pro posílení obranyschopnosti organismu. Kromě jiného je možno používat jej jako prevenci proti hadímu jedu, alergické reakci, taktéž při dlouhodobém užívání může pomáhat v boji s depresí a nervovými onemocněními. Důležité také je, že je řazen mezi silné antioxidanty, obsahuje účinné látky, které jinde nenajdete.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Ostropestřec pomáhají efektivně posilovat činnost jater, žlučníku a srdce. Pomáhá při pročištění trávicí soustavy, díky účinné látce sylimarin, je ostropestřec mariánský známý jako silný antioxidant předcházející projevům stárnutí, opotřebení organismu a únavy. To vše teď najdete v jediné tobolce, bez obav z oxidace účinných látek. Podle pravidel celostní medicíny je Ostropestřec považovaný za rostlinu, která má v preventivní léčbě a péči o organismus svoje nezastupitelné místo.

Co je Ostropestřec?

Tobolky Ostropestřec mají jediný úkol: Eliminovat zátěž vnitřních orgánů v případě stresu, ve znečištěném prostředí, při konzumaci alkoholu, sladkostí, při zvýšené fyzické aktivitě. Právě preventivní užívání tablet může předcházet zásadnějším komplikacím a vede k symbiotickému fungování všech orgánů v těle.  

Účinky Ostropestřce

Špatný stav jater se projevuje bolestí, viditelnými žilami, únavou. Ostropestřec játra chrání, podporuje tvorbu nových buněk, zajišťuje regeneraci buněk již vyčerpaných. Je studiemi prokázáno, že ostropestřec může mít pozitivní vliv na stav jater ve fázi cirhózy, hepatitidy, která je způsobena nadměrnou konzumací alkoholu, autoimunitním onemocněním, nebo viry. Taktéž může mít vliv na regeneraci jater poškozených průmyslovými toxiny.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Ostropestřec užívají?

  • Posílení imunitní odpovědi
  • Nižší nemocnost
  • Vylepšený krevní obraz
  • Stabilní krevní tlak
  • Menší únava
  • Klidnější spánek

Ostropestřec jako prevence i dlouhodobá pomoc

Nejen životní styl, ale také mnoho dalších faktorů vnějších může vést k poškození vnitřních orgánů. Pokud potřebujete posílit játra, fungování srdce a obranyschopnost organismus, je Ostropestřec tou pravou volbou.  Opravdu si myslíte, že jej nepotřebujete?  

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Ostropestřec standardizovaný extrakt – 300-600 mg, vitamín C – 80-160 mg (*100-200 %). *Referenční hodnota příjmu. 

Doporučené dávkování: 1 tobolka 1-2x denně. Opakujte vždy 4 týdny užívání a 1 týden pauzy.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) standardizovaný extrakt ze semene, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava