S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Premenstruační syndrom

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Doplněk stravy pro ženy, které trápí pravidelný a silný premenstruační syndrom. Pozor, není jich málo, a ne každá z nich chce užívat hormonální přípravky. Pokud tedy hledáte úlevu od bolestí a paralýzy ze společenského i běžného života, jste na správném místě. Vyhněte se bolestem břicha, křečím, nadýmání, průjmovým atakám, migrénám a dalším projevům PMS, díky konzumaci jediné tobolky. Sáhněte po tobolkách Premenstruační syndrom. Jedinečná kombinace výtažků z bylin vám pomůže nastolit harmonii duše i těla i během kritických dnů před menstruací samotnou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Premenstruační syndrom jsou vhodné pro ženy, které mají dlouhodobě problémy před menstruací. S bolestmi hlavy, břicha a dalšími průvodními jevy nepříjemného PMS. Právě kombinace účinných látek v tobolkách Premenstruační syndrom vede k okamžité úlevě, uvolnění a vnitřní i psychické pohodě. Kombinace výtažků ve své celistvosti vede k zesílenému účinku extraktů. Díky pohodě, kterou si začnete užívat, nebudete vyřazena na hodiny či dny z běžného života a také v období před menstruací budete fungovat na plný výkon.

Co je Premenstruační syndrom?

To jistě víte nejlépe sama, pojďme se ale podívat zblízka právě na tobolky Premenstruační syndrom. Jsou vyvinuty tak, aby zmírnily projevy před krvácením, eliminují příznaky tenze, které dokážou velmi znepříjemnit život. Díky tobolkám dojde k oslabení příznaků a život v inkriminovaném týdnu bude snesitelnější. S negativními symptomy různého rozsahu se potýká až 90 % žen, více než polovina z nich nemůže v těchto dnech vykonávat ani běžné činnosti. Pokud chcete nad PMS zvítězit, sáhněte po tobolkách Premenstruační syndrom. Řešení na přírodní bázi vás ohromí.

Účinky tobolek Premenstruační syndrom

Jedinečné složení tobolek Premenstruační syndrom je založeno na vyváženém poměru účinných látek z byliny maca, anděliky čínské, šišáku bajkalského a kozlíku lékařského. Zmíněné bylinky zklidňují, kontrolují hormonální rovnováhu, tlumí bolest, snižují otoky. Což je přesně to, díky čemu lze dosáhnout úlevy i během hormonálně vypjatého období. PMS způsobuje hormonální nerovnováha, ale také nedostatek základních vitamínů a minerálů. Stačí tedy vpustit do svého života tobolky Premenstruační syndrom a omezit pití alkoholu, sůl v jídle – a bude vám lépe.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tobolky Premenstruační syndrom užívají?

  • Klidnější průběh PMS
  • Menší otoky
  • Slabší bolesti břicha
  • Klidný spánek
  • Slabší pocení
  • Méně výkyvů nálad

Tobolky Premenstruační syndrom jako rychlá a snadná úleva od pravidelných obtíží

Ideální kombinace látek obsažených v tobolkách Premenstruační syndrom jsou variantou pro ženy, které se nechtějí až dvanáct týdnů v roce trápit PMS a obtížemi s ním spojenými. Díky spojení účinných extraktů ověřených bylin se i dny, které pro vás byly dosud peklem, mohou stát příjemnými okamžiky, během kterých nebudete muset rušit své plány.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Maca kořen stand. extrakt D 10:1 – 120-240 mg, andělika čínská kořen stand. extrakt D 5:1 – 100-200 mg, šišák bajkalský kořen stand. extrakt D 95 % – 80-160 mg, kozlík lékařský kořen stand. extrakt D 0,8 % – 80-160 mg.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení: Řeřicha peruánská/maca (Lepidium meyenii) – standardizovaný extrakt z kořene D 10:1, andělika čínská (Angelica sinensis) – standardizovaný extrakt z kořene D 5:1, šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) – standardizovaný extrakt z kořene D 95 %, kozlík lékařský (Valeriana officinalis) – standardizovaný extrakt z kořene D 0,8 %, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava