Přírodní vitamín C

239 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Posílit imunitu je celoroční cíl mnoha lidí. Pokud se chcete vyhnout civilizačním i sezónním onemocněním, potřebujete dostatek energie. Jestliže toužíte po zářivé pleti, potřebujete stejný vitamín. Přírodní vitamín C. Ten posiluje imunitu, má příznivý vliv na projevy únavy, regeneruje a urychluje procesy hojení. Pokud tedy chcete být dlouhodobě zdraví a krásní, nemáte jinou volbu.  Přírodní vitamín C má vliv na buněčné stárnutí, pomáhá organismu bojovat s infekcemi, eliminuje projevy nachlazení. Přírodní vitamín C je zásadním antioxidantem, které jsou nezbytné pro dlouhodobé zdraví a kondici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní vitamín C je skvělým doplňkem stravy při redukčních dietách, preventivním prostředkem proti nachlazení, infekčním chorobám, a kromě dalšího se například podílí na tvorbě kolagenní bílkoviny. Jeho dostatek v organismu má tedy vliv i na dlouhodobou funkci pohybového aparátu. Je nezbytným doplňkem stravy pro všechny ženy, které bojují s akné, tlumí totiž záněty v pokožce. Vitamín C podporuje vstřebávání železa a dalších minerálů, snižuje tak například riziko chudokrevnosti. Je malým přírodním zázrakem, na který se vám rozhodně vyplatí vsadit.

Co je Přírodní vitamín C?

Pokud byste si měli vybrat jen jeden z imunitních boosterů, pak sáhněte po tobolkách Přírodní vitamín C. Jde o silný antioxidant, který má vliv nejen na orgány trávicí soustavy, ale také na pohybový aparát, činnost mozku, srdce a dalších orgánů. Ovlivňuje vývoj a kvalitu zubů, podporuje dlouhodobě imunitu. Nelze se jím předávkovat, nepotřebné množství odejde z těla s močí, takže organismus není nijak zatěžovaný. Vitamín C je zkrátka supervitamínem, který „kontroluje“ stav a kondici celého vašeho těla. Přírodní vitamín C se získává nejlépe z aceroly neboli brazilské třešně, která je jedním z nevětších zásobníků vitamínu C na světě. Dále pak v tobolkách Přírodní vitamín C najdete extrakt šípku, který snižuje hladinu cholesterolu v krvi, posiluje činnost srdce a ledvin, pomáhá lidem s artritickou revmatitidou. Vitamín C reguluje krevní tlak a slouží jako prevence rakovinného bujení. Jeho dostatek v těle snižuje vznik mimických vrásek, protože právě vitamín C podporuje funkci kolagenu a kyseliny hyaluronové v pokožce.

Účinky Přírodního vitamínu C

Každá z tobolek Přírodního vitamínu C obsahuje dostatečné množství účinné látky – pro stimulaci bílých krvinek, tvorbu kolagenní bílkoviny, růst kostí a dalších činností, které má právě tento vitamín v těle na starosti. Je důležitý pro správnou funkci všech buněk v těle, bojuje proti volným radikálům v těle. Zkracuje dobu nachlazení, působí proti únavě a depresím. Je známý také jako kyselina askorbová, účastní se spousty metabolických procesů v těle. Má příznivý vliv na zpomalení stárnutí, díky němu mizí záněty dásní, tělo má neustále dostatek energie. Je celostními lékaři doporučován jako podpůrná léčba zánětů. Svou úlohu hraje při tvorbě dopaminu (přerušení dopaminových drah vede k rozvoji Parkinsonovy choroby).  

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Přírodní vitamín C užívají?

  • Nižší nemocnost
  • Posílená imunita
  • Rychlejší hojení ran
  • Menší znaky únavy a vyčerpání
  • Kvalitnější pleť bez zánětů

Přírodní Vitamín C jako prevence dlouhodobého zdraví

Složení tobolek Přírodní vitamín C je základem pro dlouhodobě posílenou imunitu člověka. Každá tobolka je nakalibrována tak, aby co nejúčinněji chránila lidský organismus proti vnějším vlivům, posilovala jeho schopnost ochrany a v neposlední řadě eliminovala civilizační stres a stárnutí. Přírodní vitamín C podporuje obranyschopnost, vnitřní zdraví i hybnost a vitalitu organismu.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Acerola extrakt (17 % vit. C) – 200-400 mg (*42,5-85 %), rakytník extrakt (10 % vit. C) – 100-200 mg (*12,5-25 %), šípek extrakt (8 % vit. C) – 100-200 mg (*10-20 %), kyselina askorbová (synt.) – 230-460 mg (*288-576 %). Kyselina askorbová součet – 282-564 mg (*353-706 %). *Referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení: Acerola (Malphigia emarginata) stand. extrakt z plodu (vitamín C 17 %), šípek (Rosa canina) stand. extrakt z plodu (Kyselina gymnamová 10 %), rakytník (Hippophae rhamnoides) stand. extrakt z plodu (flavonoidy 10 %), kyselina askorbová (vitamín C), stearan hořečnatý rostlinného původu (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava