S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Prostata

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Tradiční doplněk stravy pro muže, kteří bojují s mírnými problémy s prostatou a potřebují zpomalit či eliminovat postupně příznaky zbytnělé prostaty. Přípravek Prostata je skvělou odpovědí na problémy, které dříve či později doběhnou každého muže. Receptura přípravku byla vyvinuta na základě dlouhodobých tradičních léčebných postupů v oblasti této problematiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky přípravku Prostata jsou perfektní souhrou účinných látek hned několika bylin, které mají dlouhodobě ověřený vliv na potenci i problémy s prostatou. Díky dlouhodobému užívání přípravku dochází k redukci častého močení, menšímu tlaku a pnutí v oblastech podbřišku a hráze, lepšímu pocitu z domočení. Skvělým výsledkem je také silnější proud moči a vliv na zlepšení kondice v oblasti pohlavních orgánů muže.

Co jsou tobolky Prostata?

Vyvážený poměr výtažků z bylin vede k úlevě pánevního dna, lepšímu spaní i sexuálnímu výkonu. Posílení prostaty bylinnými přípravky je jednoznačně prokázáno dlouholetým sledováním výsledků doplňků stravy řešících tuto problematiku. Tobolky Prostata obsahují výtažky ze serenoy plazivé, který blokují tvorbu dihydrotestosteronu, jenž přispívá k hypertrofii prostaty. Hypertrofií prostaty trpí více než 10 % mužů nad 50 let a 60 % mužů nad 60 let. Výtažek z vrbovky řeší problémy s prostatou. Řeší potíže a záněty močových cest a močového měchýře, někdy se využívá i na některé ledvinové neduhy. Je vhodný i jako prevence močových infekcí. Lékořice lysá posiluje imunitu a snižuje únavu, kopřiva dvoudomá pomáhá s prokrvením vnitřních orgánů.

Účinky tobolek Prostata

Právě jedinečné propojení účinných bylin vede k úlevě při močení, zvýšení sexuální výkonnosti a posílení imunity každého muže. Zlepšuje prokrvení vnitřních orgánů, odpadá problém s erekcí.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tobolku Prostata užívají?

  • Posílení imunity
  • Zvýšení erektilní funkce
  • Zmenšení problémů s močením
  • Vymizení noční únavy
  • Zvýšení krevního tlaku v intimní oblasti
  • Větší chuť na sex

Prostata – tobolky plné výkonu pro všechny muže trpící problémy s prostatou

Pokud chcete být mužem za všech okolností, netrápit se problémy se zbytnělou prostatou, erektilní dysfunkcí a dalšími obtížemi, je přípravek Prostata to pravé pro vás. Přípravek Prostata vám prodlužuje aktivní život, sexuální funkčnost a také výkon v jiných oblastech života. Jde zkrátka o zázrak v jediné tobolce, který vás vrací do hry.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Serenoa plazivá plod stand. extrakt D 25 % – 160-320 mg, vrbovka malokvětá rostlina stand. extrakt D 5:1 – 100-200 mg, lékořice lysá kořen stand. extrakt D 20 % – 100-200 mg, kopřiva dvoudomá kořen stand. extrakt D 1 % – 50-100 mg, zinek – 5-10 mg (*50-100 %). *Referenční hodnota příjmu. 

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně po dobu 6 týdnů, opakujte 2x ročně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Serenoa plazivá (Serenoa repens) – standardizovaný extrakt z plodu D 25 %, vrbovka (Epilobium sp.) – standardizovaný extrakt z celé rostliny D 5:1, lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) – standardizovaný extrakt z kořene D 20 %, kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) – standardizovaný extrakt z kořene D 1 %, zinek (citrát zinečnatý), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava