S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Pupalka

299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Pupalka dvouletá je rostlina, jejíž květy obsahují semínka plná oleje, který je blahodárnou zásobárnou zdraví především pro ženský organismus. Obsahuje vzácné omega 6 mastné kyseliny, které si lidský organismus neumí vyrobit, přesto je k bezchybnému fungování potřebuje. Zmíněný pupalkový výtažek obsahuje kyselinu linolenovou, linolovou a olejovou, které se podílejí na imunologických funkcích lidského organismu. Výše uvedené složky jsou považovány za silný antioxidant, účastní se metabolických procesů v těle a skvěle se uplatňují při ženském hormonálním cyklu, zmírňují příznaky menopauzy, fungují jako ochrana proti stresu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Pupalka jsou nakalibrovány tak, aby tělu poskytovaly látky potřebné pro jeho zdraví. Jak již bylo zmíněno, olej z pupalky obsahuje mikronutrienty potřebné pro zdraví organismu, používá se tedy pro léčebné a kosmetické účely. Díky tobolkám jej můžete mít po ruce neustále. Tobolky s výtažkem z pupalky podporují činnost srdce, pomáhají udržet normální hladinu cholesterolu v krvi, přispívají k posílení imunity. Využívají se také jako prostředek k urychlení hojení ran, snižují premenstruační bolesti a fungují proti stresu. 

Co je Pupalka

Jestliže vás trápí opakující se záněty, únava, nervozita, pomalu regenerujete po sportovních aktivitách i nemoci, patří do vašeho jídelníčku pupalka dvouletá. Lidově je tato bylina nazývána noční svící, kvete výhradně v noci a je velmi podobná divizně. Tobolky z extraktu pupalky pomáhají při cévních onemocněních, snižují krevní tlak, pomáhají organismu vyrovnat se se stresem, psychickou i fyzickou zátěží.  Pro ženy jsou tobolky skvělým pomocníkem při zvládání PMS, narovnávají menstruační cyklus, zlepšují kvalitu pleti. Tobolky Pupalky jsou přesně tím, co udělá váš život zdravějším a harmoničtějším. 

Účinky tobolek Pupalka tak, jak je vnímají jejich uživatelé

  • Eliminace PMS
  • Snížení bolesti při hojení ran
  • Menší prožívání stresu
  • Rychlejší regenerace organismu po sportovním výkonu
  • Lepší nálada
  • Návrat krevního tlaku do normálu
  • Zlepšení stavu akné
  • Hojení ran po zákroku v ústní dutině

Tobolky Pupalka jako řešení obtíží

Doba, ve které žijeme, je náročná. To je důvod, proč je třeba doplňovat do organismu látky, jejichž účinek je ověřen již lidovým léčitelstvím. Pokud potřebujete eliminovat stres, bolesti hlavy, pravidelně se vracející migrény, nespavost, premenstruační bolesti či kožní obtíže, jsou tobolky Pupalka tím pravým řešením pro vaše zdraví. Tobolky pupalka fungují protizánětlivě, skvěle fungují i pro regeneraci po zánětech či zákrocích dentisty.

Obsah balení: 60 tobolek 

Dávkování: 1-3 tobolky 2x denně.

Obsah účinné látky: Pupalka dvouletá – 1000-3000 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Pupalka dvouletá (Oenothera biennis) olej, vitamín E, želatina, glycerin.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava