S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Reishi

299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Lesklokorka lesklá, ganoderma neboli houba nesmrtelnosti. To jsou další názvy houby Reishi, která je považována za jednu z nejzázračnějších hub. Výtažky z ní se používaly již v tradiční čínské medicíně před tisíci let, je tedy prokázáno, že se může pochlubit vitalizujícími a omlazujícími účinky. Je považována za jeden z nejúčinnějších adaptogenů, podporuje vitalitu a obranyschopnost organismu, zpomaluje stárnutí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Reishi v koncentrovaném a kalibrovaném množství dodávají tělu přesně tolik betaglukanů, fytosterolů a významných triterpenoidů, které organismus potřebuje, aby se popral s civilizačním tlakem. Obecně je nazývána houbou nesmrtelnosti. Podporuje imunitní systém člověka, látky v ní obsažené kontrolují funkce oběhové soustavy, včetně srdce a cév. Extrakt z houby reishi zvládá na úrovni dendritických buněk boj s pneumokoky, stafylokoky, E. coli a dalšími.

Co je Reishi

Tobolky Reishi je vhodné zařadit do běžného životního stylu v okamžiku, kdy se člověk cítí unaven, oslaben, pří únavovém syndromu či syndromu vyhoření. Napomáhá také při rekonvalescenci po porodu. Významný je anti-age účinek tobolek Reishi, což je prevence stárnutí. Je skvělým pomocníkem při panických atakách, lehkých depresích, při nespavosti. Látky z reishi podle čínské medicíny harmonizují, uklidňují a omlazují. Tobolky Reishi mohou pomáhat při léčbě srdečních a cévních onemocnění, výtažek z houby je doporučován také jako přípravek pro léčbu a zklidnění premenstruačních bolestí. Jsou skvělým pomocníkem při klimakterických obtížích. Tobolky Reishi mohou pomáhat při vykašlávání, vyrovnávají imunitní systém podle potřeby a dané situace. Výtažky z reishi skvěle fungují jako ochrana při alergických reakcích, onemocněních ledvin. Mohou podpořit hojení atopických projevů na pokožce, je prokázáno vylepšení chronických zánětů při pravidelném užívání výtažku z reishi.

Účinky tobolek Reishi pozorované pravidelnými uživateli

  • Klidnější klimakterium
  • Harmonizace krevního tlaku
  • Nižší únava
  • Rychlejší léčba kašle a nachlazení
  • Posílení imunitního systému
  • Zmenšení viditelných projevů atopie na pokožce
  • Méně četné chronické záněty
  • Kalibrace psychiky při únavovém syndromu

Tobolky Reishi jako rychlé řešení obtíží

Stres má vliv nejen na nervovou, ale také cévní soustavu. Někdy se organismus těžko vyrovnává se stresem věkovým, tedy například s klimakteriem a jeho doprovodnými projevy. Proto je dobré organismu v podobě tobolek Reishi dodat přesně nakalibrovaný extrakt, jehož síla pomáhá zmírnit projevy stresu, únavy, vyčerpání, které mohou mít vliv na další nefunkčnost organismu a obtíže s výše uvedeným spojené. Reishi je po staletí považována za zázračnou houbu, která léčí, omlazuje a prospívá, vezměte si z ní tedy to nejlepší a užívejte si zcela jinou kvalitu života.

Obsah balení: 60 tobolek

Dávkování: 1-2 tobolky denně, na lačno, zapijte dostatečným množství tekutiny. Užívejte 5 dní, 2 dny vysaďte, opakujte. Po dobu užívání zvyšte příjem vitamínu C.

Obsah účinné látky: Reishi (Ganoderma lucidum) standardizovaný extrakt – 500-1000 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Lesklokorka lesklá/reishi (Ganoderma lucidum) 100% standardizovaný extrakt – 40 % polysacharidů,stearan hořečnatý (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava