Šišák

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2024

Tobolky s obsahem výtažku šišáku bajkalského jsou moderní odpovědí na civilizační obtíže, snižují krevní tlak, nervové potíže, tlumí bolest a také mají vliv na eliminaci srdeční arytmie. Šišák bajkalský (latinsky scutellaria baicalensis) je dlouhodobě prověřeným přírodním produktem, který ocení každý nejen v případě obtíží, ale také jako prevenci jejich rozvoje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky přípravku Šišák mají vliv na nápravu nespavosti, některých projevů ADHD nejen u dětí, ale také u dospělých. Šišák zabraňuje hromadění žluči, snižuje vysoký cholesterol, zabraňuje vnitřním krvácením, má vliv na sílu menstruačního krvácení. Zázračná bylina, která udržuje procesy v lidském těle v rovnováze, dodává potřebnou energii v požadované míře a akceleruje pohyb. Nejen na buněčné úrovni.

Co je přípravek Šišák?

Jednodruhový produkt Šišák je pouze obohacen o vitamín C. Právě díky němu se účinky extraktu násobí a je tak možno předcházet mnoha nejen civilizačním onemocněním. V tradiční čínské medicíně je šišák používán také jako kloktadlo při bolestech v krku, má sedativní účinky, působí proti bolesti a zklidňuje. Zároveň si ale umí poradit s civilizačními nemocemi, pro které je právě konzumace tobolek efektivním řešením. Šišák v kombinaci s vitamínem C dokáže preventivně posilovat organismus proti rozvoji rakovinného bujení, působí protizánětlivě a má zklidňující účinky na podrážděnou pokožku, posiluje její regeneraci.

Účinky tobolek Šišák

Šišák se užívá především k léčbě arytmií, vysokého krevního tlaku, negeneralizovaných bolestí srdce. Díky sedativním účinkům se používá pro tlumení bolestí i symptomů ADHD. Posiluje nervy, zklidňuje spánek. Používá se ale také při onemocněních ledvin, proti artritickým bolestem s tím spojeným. Působí proti křečím, je skvělým pomocníkem v období PMS, dokáže ulevit od menstruačních bolestí. Jedná se o silný adaptogen, který vrací odchylky v organismu k normálu.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Šišák užívají?

  • Zklidnění
  • Psychická pohoda
  • Větší výdrž
  • Vymizení dlouhodobé únavy
  • Bezbolestné PMS
  • Vymizení svalových křečí
  • Snížení hladiny cholesterolu 

Šišák – rychlá pomoc při zánětech, únavě i dalších obtížích

Jednoznačně dokonalé řešení pro ty, kteří se potýkají s nervozitou, stresem, potřebují se aktivně hýbat. Má protizánětlivé vlastnosti. Pro farmaceutické účely se zpracovává tříletý kořen rostliny, který napomáhá posílení imunitního systému, jedná se totiž o velmi silný antioxidant. V čínské medicíně je šišák bajkalský tradičně využíván k očistě organismu a posílení imunity, ochraňuje a regeneruje játra a ledviny.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Šišák bajkalský standardizovaný extrakt z kořene 95 % – 150-300 mg, vitamín C – 100-200 mg (*125-250 %). *Referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1 tobolka 1-2x denně. Opakujte vždy 4 týdny užívání a 1 týden pauzy.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení: Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt z kořene 95 %, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava