S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Tribulus

189 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Extrakt z kotvičníku zemního je pomocníkem, který ladí tělo k lepšímu výkonu. A to po stránce psychické i fyzické. Díky svým schopnostem přípravek pročišťuje játra, ledviny, má vliv na fungování vylučovacího systému. Zlepšuje kondici žláz vnitřní sekrece a velmi aktivně se podílí na rehabilitaci kardiovaskulárního systému. Regeneruje svaly, zvyšuje vytrvalost a odolnost. Kotvičník neboli Tribulus je proto skvělou prevencí chorob, které mohou potkat velmi aktivní lidi. Manažery i sportovce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Energie, vitalita, omlazení organismu. Povzbuzující účinky kotvičníku zemního na lidský organismus jsou zcela prokazatelné. Řadí se mezi rostlinné adaptogeny, které zvyšují odolnost proti stresu svalovému i mentálnímu, zajišťují v těle optimální homeostázu, tedy prostředí harmonie a v rovnováhy v organismu i za vypjatých situací. Tribulus díky obsahu kotvičníku v každé tobolce zvyšuje libido, potenci, sexuální, sportovní i mentální kondici. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vede k optimalizaci fungování lidského těla i přenastavení vnitřních procesů tak, aby tělo zvládlo i vypjaté situace.

Co je Tribulus?

Bylina kotvičník je známa mnoha účinky na lidské zdraví, obsahuje složky, které pomáhají s regenerací svalů, dodávají dostatek energie do svalů, má prokazatelné afrodiziakální účinky. Adaptogeny v rostlině obsažené napomáhají zvládat stres, předcházejí bolestem hlavy a celkově zvyšují výkon organismu během zátěže.

Účinky tobolek Tribulus

Podpůrná síla přípravku Tribulus je jedinečnou kombinací látek, které dodávají sílu a odolnost proti stresu, skvěle ale také fungují při boji s civilizačními chorobami. Má vliv na snížení vysokého krevního tlaku, regeneraci svalu srdečního při ischemické chorobě srdeční, snižuje hladinu cholesterolu v krvi, pomáhá v boji se zvětšenou prostatou, má vliv na sexuální potenci, napomáhá s trávením. Adaptogeny, mezi které kotvičník patří, mají vliv na rovnováhu mezi hormony a imunitním systémem. A v tom spočívá síla přípravku Tribulus. Jakmile je totiž buněčné prostředí organismu v rovnováze, funguje vše, jak má.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Tribulus užívají?

  • Zmírnění stresu
  • Lepší potence
  • Snížení hladiny cukru v krvi
  • Lepší imunitní fungování
  • Vyšší výkon
  • Menší bolest svalů, snazší regenerace po sportu
  • Duševní vyrovnanost

Tribulus jako ochránce v jediné kapsli

Pravidelné užívání tobolek Tribulusu vede ke zlepšení nálady, zvyšuje sílu i vytrvalost. Člověk je tak snáze chráněn proti civilizačnímu stresu. Udržuje hormony v rovnováze a nemá negativní účinky. Tribulus se stává fenoménem a působení této zázračné byliny na lidský organismus je stále předmětem dalších zkoumání. Důležité je vědět, že za skvělý výkon přípravku může látka protodioscin, která je používána při léčbě depresí, sníženého libida, chrání srdce.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Tribulus standardizovaný extrakt z plodu – 300-600 mg.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně. Opakujte vždy 8 týdnů užívání a 2 týdny pauzy. 

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) standardizovaný extrakt z plodu, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava