S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Vrbovka

189 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Třebaže byla vrbovka malokvětá používána v léčitelství již před staletími, postupem času se na ni zapomnělo a teprve v dnešní době dochází k její renesanci. Výtažek z vrbovky malokvěté napomáhá v boji se záněty močových cest, nefunkční prostatou, je vhodná při léčbě ledvinových neduhů. Napomáhá trávení, podporuje hormonální rovnováhu a má vliv na eliminaci ekzémů, akné, plísňových onemocnění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vrbovka byla původně používaná jako lék na nervové nemoci. Později byly zjištěny i další pozitivní účinky této byliny, a nyní se řadí mezi zázračné léčivky, které napomáhají při rehabilitaci vnitřního prostředí, jsou využívány při léčbě potíží s otěhotněním, umí zastavit střevní obtíže, léčí vředy, akné a další kožní projevy. Má protizánětlivé účinky a chrání sliznice. Má vliv na fungování prostaty a je tedy vyhledávaným pomocníkem pro léčbu nejrůznějších obtíží.

Co je přípravek Vrbovka?

Bylinný výtažek z rostliny vrbovka je ideální kombinací, která má pozitivní vliv na vnitřní i vnější prostředí lidského organismu. Zabraňuje střevním problémům, účinně bojuje s civilizačním stresem, zklidňuje. Bylina obsahuje flavanoidy, polyfenoly a taniny a beta-sitosterol, ester rostlinného sterolu používaný v medicíně. Je tedy skvělou volbou pro ty, kteří se potýkají s nadměrnou zátěží v zaměstnání, napomáhá trávení a relaxaci.

Účinky přípravku Vrbovka

Dokonale vyladěné tobolky jsou jedinečným pomocníkem pro boj s problémy s prostatou, pro podporu relaxace a správného fungování centrálního nervového systému. Vrbovka má také antioxidační účinky, používá se pro léčbu a rychlejší hojení ran. Díky dostatku adaptogenů v těle pak bude i problematické hojení popálenin či jizev minulostí. Vrbovka má pozitivní vliv na celkovou duševní pohodu člověka, způsobenou správným fungováním osy střeva – mozek.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Vrbovku užívají?

  • Kvalitní spánek
  • Vymizení problémů s prostatou
  • Eliminace střevních obtíží
  • Zlepšení kvality pleti
  • Duševní vyrovnanost
  • Odolnost proti stresu
  • Snazší a pravidelné vyměšování

Tobolky vrbovka jsou jednodruhovou odpovědí na mnoho obtíží

Některé bylinky jsou účinné ve směsi. Vrbovka je za hvězdu i separátně a její účinky nejsou nijak kráceny tím, že je podávána v jednodruhových tobolkách. Organismus člověka je díky bylinným adaptogenům v rostlině obsaženým, odolnější proti vnějšímu stresu, vnitřní prostředí tlustého i tenkého střeva je v rovnováze. Dochází tak ke snížení stresu z nepravidelného vyměšování, střevní mikrobiom právě ve vrbovce získává důrazného spojence pro své správné fungování. Je lékem na sexuální dysfunkce.

Obsah balení: 60 tobolek 

Obsah účinné látky: Vrbovka (Epilobium parviflorum) standardizovaný extrakt z listu – 300-600 mg, vitamín C – 40-80 mg (*50-100 %). *Referenční hodnota příjmu.  

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Vrbovka (Epilobium parviflorum) standardizovaný extrakt z celé rostliny, vitamín C (kyselina L-askorbová) mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava