S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Žádný stres

349 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Dnešní doba je extrémně hektická. Pokud se chcete vyvarovat stresu a napětí na denní bázi, toužíte po klidu a víte, že právě stres je jedním z nejčastějších inhibitorů dlouhodobých civilizačních chorob, vyzkoušejte tobolky Žádný stres. Díky unikátnímu složení dosáhnete vyrovnanosti, pohody a rovnováhy. Zbavte se pravidelných bolestí hlavy, nedostatku spánku i žaludečních obtíží. Původci dlouhodobého stresu se tak snadno stanou minulostí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žádný stres tobolky jsou vyváženou směsí bylinných výtažků, které znaly už naše babičky. Šišák, třezalka, valeriána a další jsou přesně těmi léčivkami, které se dlouhodobě užívají proti stresu. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vede k eliminaci oxidačního stresu, povzbuzuje vitalitu organismu a brání nerovnováze buněčného metabolismu, což vede k vyššímu soustředění a duševnímu výkonu bez zbytečného napětí a stresu. Snižuje stárnutí buněk.

Co jsou tobolky Žádný stres?

Pojďme se podívat na složení přípravku: Šišák bajkalský je skvělým pomocníkem při léčbě duševních obtíží, stresu. Působí na zlepšení imunity organismu, napomáhá k detoxikaci. Třezalka tečkovaná tlumí hormonální efekty, má vliv na detoxikaci organismu, pročišťuje. Maca peruánská je nositelem vápníku, hořčíku a dalších mikronutrientů. Lékořice lysá zmírňuje projevy chronické únavy a napětí. Rozchodnice růžová chrání organismus proti stresu, posiluje psychickou pohodu. Kozlík lékařský se používá při léčbě úzkostí, jinan dvoulaločný zlepšuje paměť, eleuterokok ostnitý neboli čertův kořen zvyšuje odolnost organismu, léčí stres a zvyšuje imunitu. Právě tato kombinace účinných látek staví tobolky Žádný stres na přední místo oblíbenosti mezi uživateli.

Účinky tobolek Žádný stres

Dokonalé pochopení funkcionalit adaptogenů v bylinách a přesné složení všech mikronutrientů vede k tomu, že při pravidelném užívání tobolek je eliminován stres, reakce organismu na něj není bouřlivá a nedochází k hormonálním smrštím v těle, které ve finále mohou vést k chronickým bolestem hlavy, rozvoji civilizačních chorob. Tělo i duše v rovnováze – už za pár dní.

 Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Žádný stres užívají?

  • Zmírnění napětí
  • Zmírnění únavy
  • Schopnost relaxace
  • Klidný spánek
  • Duševní vyrovnanost
  • Posílení imunitního systému

Tobolky Žádný stres jako dokonalý zklidňující koktejl s efektem vnitřní vyrovnanosti

Stres je obrannou schopností organismu na vnější faktory. Pod vlivem toho dochází k nastolení nerovnováhy v těle, v organismu jsou vyplavovány hormony stresu – kortizol a adrenalin. Jejich dlouhodobé vylučování do těla má negativní vliv na celkové zdraví i obranyschopnost organismu. Předcházet takovému stavu můžete právě užíváním tobolek Žádný stres.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Šišák bajkalský kořen stand. extrakt D 95 % – 100-200 mg, třezalka tečkovaná nať stand. extrakt D 0,3 %  – 80-160 mg, maca kořen stand. extrakt D 10:1 – 50-100 mg, lékořice lysá kořen stand. extrakt D 20 % – 40-80 mg, rozchodnice růžová kořen stand. extrakt D 10:1 – 40-80 mg, kozlík lékařský kořen stand. extrakt D 0,8 % – 40-80 mg, jinan dvoulaločný list stand. extrakt D 20:1 – 30-60 mg, eleuterokok ostnitý kořen stand. extrakt D 10:1 – 20-40 mg.

Doporučené dávkování: 1-2 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící matky.

Složení: Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) – standardizovaný extrakt z kořene D 95 %, třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) – standardizovaný extrakt z natě D 0,3 % (Hypericiny), řeřicha peruánská/maca (Lepidium meyenii) – standardizovaný extrakt z kořene D 10:1, lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) – standardizovaný extrakt z kořene D 20 %, rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) – standardizovaný extrakt z kořene D 10:1 (4% rosavinu), kozlík lékařský (Valeriana officinalis) – standardizovaný extrakt z kořene D 0,8 %, jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) – standardizovaný extrakt z listu 20:1, eleuterokok ostnitý (Eleuterococcus senticosus) – standardizovaný extrakt z kořene D 10:1, mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava