S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Zelená káva

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Jedinečný antioxidant, kyselina, která je k nalezení právě jen v nepražené kávě, je přesně tím, co vám nesmí chybět ve vašem zdravém životním stylu, pokud potřebujete dostatek energie, chcete něco zhubnout a posilujete organismus výhradně přírodní cestou. Zelená káva je oblíbená proto, že díky látkám v ní obsaženým dochází k urychlení metabolických procesů, snižování cholesterolu a podpoře činnosti jater, ledvin a celého trávícího traktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tobolky Zelená káva jsou přesně nakalibrovány tak, aby, s trochou nadsázky, rozpohybovaly lidský organismus. Antioxidanty obsažené v tobolkách jsou extrahovány z nepražených zrn běžné kávy arabica. Základem pak jsou fenolické sloučeniny, mezi které patří mimo jiné kyselina chlorogenová, která pomáhá při štěpení škrobů na cukry, urychluje spalování organismu a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Podporuje činnost jater, ledvin a trávícího traktu. Zelená káva obsahuje přibližně stejné množství kofeinu jako káva pražená, ale její stimulační látky jsou silnější, takže potlačují například chuť k jídlu. 

Co je Zelená káva

Tobolky Zelená káva obsahují výtažek z nepražených zrn kávy arabica, který podporuje hubnutí, stimuluje trávící trakt, napomáhá spalování energie, funguje jako antioxidant. Díky tomu se prokrvují vnější i vnitřní orgány těla, dochází k jejich pomalejšímu stárnutí. Jako stimulant má právě Zelená káva nezastupitelnou roli v životním stylu těch, kdo se o sebe chtějí starat zdravě a nekonzumovat chemické látky na podobné bázi.

Účinky tobolek Zelená káva tak, jak je vnímají jejich uživatelé

  • Mladistvější vzhled
  • Snižování váhy
  • Zdravější pleť
  • Dostatek energie během dne

Zelená káva jako pomocník při spalování tuků

Každý, kdo chce rychle zapracovat na své váze, hledá přípravky, které mu s tím pomohou. Tobolky Zelená káva jsou tím, co je třeba zařadit do zdravého jídelníčku nejen sportovců, ale i těch, kteří chtějí zvýšit spalování energie tak, aby se tuky neusazovaly v nežádoucích partiích. Výtažek ze zelené kávy, který nyní můžete mít také v tobolkách, je přesně tím, co vám pomůže rychleji se přiblížit ke své vysněné váze Zelená káva je považována za skvělý antioxidant, tedy zabraňuje rychlému stárnutí organismu na buněčné úrovni a je zdrojem energie před zásadním pracovním výkonem, zkouškou, sportovní soutěží. Přírodní doping v jediné tobolce, který si můžete dopřát. 

Obsah balení: 60 tobolek

Dávkování: 1-2 tobolky denně.

Obsah účinné látky: Kávovník arabský standardizovaný extrakt z plodu – 200-400 mg, vitamín C – 50-100 mg (*62,5-125 %). *Referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Kávovník arabský (Coffea arabica) standardizovaný extrakt z plodu, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), stearan hořečnatý rostlinného původu (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava