S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Zelený ječmen

229 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Výhod, proč užívat zelený ječmen, je hned několik. Je silným přírodním antioxidantem, najdeme v něm velké množství chlorofylu, minerály i vitamíny. Zelený ječmen působí antibakteriálně a protizánětlivě a celkově posiluje imunitu a podporuje i metabolismus. Je zařazován do skupiny superfoods a na jídelníčku nikoho, kdo o sebe důkladně pečuje, by chybět neměl. Co jsou superfoods? Jde o superpotraviny, doplňky stravy, které mají zvýšenou koncentraci prospěšných látek pro naše tělo a i při malém množství mají na náš organismus velmi pozitivní vliv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zelený ječmen je zásobárnou mnoha minerálů i vitamínů, antioxidantů, aminokyselin, nenasycených mastných kyselin, enzymů, bílkovin. Zpomaluje buněčné stárnutí, je prospěšný při chudokrevnosti, potlačuje růst rakovinných buněk, pomáhá při nadváze, likviduje poruchy spánku. Kromě toho má vliv na látkovou výměnu a detoxikaci.

Co je Zelený ječmen?

Zelený ječmen je multifunkční superpotravinou, je bohatý na mnoho funkčních složek a čím dál více se o něm mluví především v souvislosti s ochranou střeva, zlepšením trávení a detoxikací. Nedá se mu také odepřít jeho schopnost vyrovnávat překyselení organismu. Díky tomu, že jde o mladou část rostliny, obsahuje vysoké množství živých enzymů potřebných pro růst. Stejně jako klíčky či mikrobylinky, kterých ale nikdy nebudete mít k dispozici dostatek.

Účinky tobolek Zelený ječmen

Zelený ječmen obsahuje látky jako je kyselina gama-aminomáselná (GABA), saponarin, lutonarin, tryptofan, chlorofyl, vitamíny (A, B1, B2, B3, B6, B12 C a E ), minerály (měď, fosfor, chrom, vápník, síra, železo, hořčík, mangan). Kromě toho nechybí také polysacharidy, alkaloidy, polyfenoly a další. Pokud chcete tedy konzumovat elixír zdraví pro svůj organismus, máte ho právě před sebou. Díky výše uvedeným látkám podporuje Zelený ječmen zdravý spánek, snižuje hladinu cukru v krvi, reguluje krevní tlak, zvyšuje obranyschopnost organismu, zabraňuje vzniku akné, pomáhá při zácpě, kardiovaskulárních onemocněních, je důležitý jako pravidelná očistná kůra.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Zelený ječmen užívají?

  • Pravidelná stolice
  • Snížená únava
  • Posílení imunity
  • Lepší trávení
  • Spontánní hubnutí
  • Vymizení otoků
  • Eliminace stresu
  • Vymizení dermatitidy
  • Lepší pleť

Zelený ječmen jako jedinečný koktejl živin pro zdravý organismus

Zelený ječmen obsahuje spoustu enzymů, které přispívají (mimo jiné) k dobrému trávení a vylučování. Díky této optimální cirkulaci zajišťuje snadné spálení kalorií a rozpouštění tuků. Zelený ječmen obsahuje 45 % bílkovin a je tak jedním z nejvíce nutričně kompletních potravin v přírodě. Je vhodný pro dlouhé a pravidelné užívání. Je mimořádně důležitým antioxidantem, což znamená, že zpomaluje stárnutí buněk v organismu. Má vliv na všechny části těla, v některých oblastech světa je nazývaný elixírem znovunalezeného mládí.

Obsah balení: 60 tobolek

Obsah účinné látky: Zelený ječmen stand. extrakt – 900-1800 mg.

Doporučené dávkování: 2–4 tobolky denně.

Upozornění: Doplněk stravy. 100% vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Složení: Zelený ječmen (Hordeum vulgare) standardizovaný extrakt, tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava