Ženšen

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.5.2024

Neexistuje jen jediný kořen ženšenu, který by se mohl chlubit jedinečnými výsledky pro fungování lidského organismu. Všechny varianty tohoto kořene jsou ale považovány za adaptogeny, léčivé rostliny, které zvyšují odolnost organismu proti fyzickému vypětí, psychickému přetížení, stresu. Celkem existuje pět druhů ženšenu, latinsky Panax, druhý název je vždy podle místa, kde se sklízí. Původní pravý ženšen pochází ze Sibiře nebo Koreje, případně Číny. Vždy platí, že jde o kořen rostliny, která lidem poskytuje celé spektrum aminokyselin, polysacharidů a vitamínů. Jedinečný pak je extrakt ze všech variant kořene. Zázračné látky z kořene ženšenu můžete nyní na svém těle pocítit i vy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V tradiční čínské medicíně je ženšen považován za nejvýznamnější léčivou rostlinu. Je vhodný pro užívání při akutních stavech i při prevenci. Posiluje vitalitu organismu, urychluje regeneraci a má i další přednosti. Dlouhodobě byl právě ženšen zkoumán lékaři a byly mu přiznány tyto schopnosti: Působí na oběhový systém, centrální nervovou soustavu, soustavu lymfatických žláz, imunitní systém. Jedinečný výtažek v tobolkách Ženšen pak také prohlubuje spánek, zlepšuje sexuální vitalitu, posiluje obranyschopnost organismu, zlepšuje duševní funkce – dlouhodobou a krátkodobou paměť.

Co je Ženšen

Ženšen je zázračným kořenem, jehož účinky na lidský organismus se nedají nasimulovat ani nahradit. Kromě dalšího působí na sexuální potenci, posiluje nervovou soustavu, podporuje mozkové funkce. Zmírňuje menopauzální obtíže, je přírodním antioxidantem, udržuje normální hladinu cukru v krvi, podporuje rekonvalescenci po nemoci či úrazu. Je stimulantem dobré nálady i vitality. Jeho účinnost je ověřena staletími a je načase přizvat jeho přirozené schopnosti také na pomoc západní medicíně. 

Účinky tobolek Ženšen pozorované pravidelnými uživateli

  • Lepší paměť
  • Vyšší potence
  • Klidnější klimakterium
  • Ustávání bušení srce
  • Vitalita
  • Rychlejší regenerace po sportu
  • Snížení hladiny cukru v krvi
  • Zlepšení kvality pleti

Tobolky Ženšen jako rychlé řešení obtíží

Výtažek ze ženšenu je po staletí považován za největší zbraň tradiční čínské medicíny. Je to adaptogen, který ve svém kořenu uchovává mnoho účinných látek, díky kterým si člověk může užívat dlouhověkosti, potence, harmonie celého organismu. Snižuje a reguluje krevní tlak, jeho účinky jsou vědecky podložené. Fytochemikálie, které jsou v kořenu ženšenu, jsou pro nás nenahraditelné. Vzdáleně jsou podobné hormonům, i proto je jejich účinek na lidský organismus tak zásadní. Jejich protizánětlivá aktivita je stále nedoceněna. Vyzkoušet je stojí za to i pro jejich antioxidační účinky. Díky tobolkám Ženšen si zlepšíte kvalitu života i zpomalíte stárnutí.

Obsah balení: 60 tobolek

Dávkování: 1-2 tobolky denně.

Obsah účinné látky: Ženšen standardizovaný extrakt – 70-140 mg, vitamín C – 50-100 mg (*62,5-125 %). *Referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Ženšen (Panax ginseng) standardizovaný extrakt z kořene, vitamín C (kyselina L-askorbová), mikrokrystalická celulóza (plnidlo), tobolka (rostlinná želatina).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava