Curapil - 60 tablet

749 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
6.6.2023

Se zavřenýma očima sníte o krásných, zdravých a dlouhých vlasech. Ale při pohledu do zrcadla máte pocit, že tenhle sen se snad nikdy nevyplní? Stejné myšlenky měly desetitisíce dalších žen, které trápily totožné problémy – vypadávající, slabé nebo zničené vlasy, které se těm z časopisů nemohou rovnat. Tedy až do chvíle, než vyzkoušely náš bestseller.


Curapil Original jsou 100% přírodní, veganské a hlavně účinné tablety. Stačí jedna denně a vaše vlasy dostanou vše, co potřebují ke své regeneraci a opětovnému růstu. Nechte se unést jejich účinkem a zažijte #curapileffect.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po dvou týdnech si všimnete, že máte pevnější nehty. S jejich třepením a lámáním se můžete pomalu rozloučit. Po dalších pár týdnech si při mytí vlasů uvědomíte, že svědění pokožky, lupy nebo jiné potíže jsou tytam. A po dvou měsících vám dojde, že vlasy houstnou, méně vypadávají a hlavně rostou vlásky nové. Od této chvíle mají totiž konečně příležitost k regeneraci a opětovnému růstu. Že je to moc rychle? Nikoliv, jen jste jim konečně daly to, co opravdu potřebují.

Kouzlo našich tablet se skrývá v unikátní směsi přírodních látek, a to topinamburu, odhořčených pivovarských kvasnic a aminokyselin. Jejich spojením jsme odhalili tajemství krásných a vyživených vlasů. Ať už jsou vaše vlasy poškozené, lámavé nebo vypadávají, Curapil tablety jim vdechnou nový život. A vám vrátí sebevědomí.

Objednejte si dvouměsíční balení našich vlasových vitamínů a přidejte se k desetitisícům spokojených zákaznic, které si splnily svůj sen o nádherných vlasech. Poznejte, co znamená #curapileffect.

Účinky tablet Curapil Original:

Tento náš bestseller s nejkvalitnějšími přírodními složkami se postará o kompletní proměnu vašich vlasů. Pomůže vám s:

Nadměrným vypadáváním
  • Zamezí nadměrnému vypadávání vlasů a stimuluje růst nových vlasů. 
Výživou
  • Hloubkově vyživí vlasy od kořínků ke konečkům a dodá jim potřebnou hydrataci a pružnost. Rozlučte se s lámavými vlasy bez života.
Regenerací
  • Poskytne poškozeným vlasům ty nejprospěšnější látky, abyste mohla znovu zazářit.

Tablety 60_benefity-2

Užívání tablet Curapil Original: 

Užívejte jednu tabletu denně, ideálně po jídle. Doporučujeme si vytvořit rituál, ať už po snídani, nebo večeři. Zaříkávání není potřeba – tableta se postará o všechna kouzla.

Obsah balení:

60 tablet – určeno na 2 měsíce užívání

Složení:

Tři přírodní složky, ve kterých najdete recept na vlasový zázrak. To jsou sušené hlízy topinamburu, odhořčené pivovarské kvasnice a vybrané aminokyseliny. A to je i základ těchto tablet. Představme si je blíže.

  • Bylina Topinambur je jedním z nejbohatších zdrojů prebiotik, bílkovin a minerálních látek (konkrétně draslíku, vápníku, fosforu, hořčíku nebo křemíku), který lze v přírodě nalézt. A právě tyto minerální látky hrají jednu z nejzásadnějších rolí při výživě vlasů, nehtů i kůže – obecně řečeno celého těla. Tato bylina (a především její hlízy) tak ovlivňuje nejen růst a kvalitu vlasů a nehtů, ale celkové správné fungování imunitního systému, trávení, ledvin nebo jater.
  • Odhořčené pivovarské kvasnice hrají pro tyto tablety zásadní roli. Jsou bohatým zdrojem stavebního kamene pro celé tělo, bílkovin, minerálních látek (železa, fosforu, zinku, mědi) a především tolik důležitých vitamínů skupiny B. Ovlivňují celkové trávení organismu, zvyšují jeho odolnost vůči nemocem a v neposlední řadě podporují růst vlasů a nehtů. Skvěle se proto doplňují s hlízami Topinamburu. A ano, přiznáváme, že někomu nemusí vyhovovat jejich specifické aroma, výčet jejich benefitů je však všeříkající.
  • Aminokyseliny L-methionin a L-cystein jsou významnou složkou tablet, jež jsme získali čistě z rostlinných zdrojů. Tělo využívá k produkci bílkovin více než 20 druhů aminokyselin, ale právě L-methionin a L-cystein hrají zásadní roli pro vlasy a nehty. L-cystein se podílí na tvorbě keratinu s jehož pomocí dochází ke zpevnění vlasů a zároveň podpoře jejich růstu. L-methionin v těle ovlivňuje lámavost vlasů a nehtů a obecně jejich schopnost regenerace.

Garance spokojenosti

Díky vývoji i výrobě v České republice si celý výrobní proces pečlivě hlídáme. To nám umožňuje zaručit maximální účinnost složení, k němuž jsme dospěli letitým výzkumem. I proto máme desetitisíce nadšených zákaznic, které zaznamenaly po dvouměsíční kúře viditelné zlepšení v kvalitě svých vlasů. A pokud se váš sen o nádherných vlasech nevyplní, nabízíme vám vrácení peněz v rámci našeho programu Garance spokojenosti 

Pro maximální péči o vaše vlasy doporučujeme…

Jste odhodlaná pro skutečnou vlasovou proměnu? Té docílíte komplexní péčí nejen vitamíny, minerály a aminokyselinami zevnitř, ale také péčí zvenku. Proto doporučujeme souběžně s tabletami používat náš přírodní šampon s kondicionérem. Kofein, který je v šamponu obsažen, stimuluje vlasové kořínky, a tak podporuje růst vlasů. Naopak keratin v kondicionéru dodává vlasům potřebnou hydrataci a pomáhá jim ke zdravému vzhledu. 

Po umytí naneste do vlasů naše regenerační sérum s kyselinou hyaluronovou, keratinem a hydratačními oleji a jeho uzdravující účinky se postarají i o silně zničené konečky. A pokud chcete docílit celkového posílení vlasů a snadnějšího rozčesávání, používejte pravidelně náš Curapil vyživující sprej

Nebo to vezměte od podlahy a vsaďte na balíček profesionálů, který obsahuje 60 tablet Curapil Original, kofeinový šampon s kondicionérem i vyživující sprej.

Důležité informace na závěr

Tablety jsou zdravotně nezávadné a jsme držiteli Certifikátu zdravotní bezpečnosti vydaného Státním zdravotním ústavem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Tablety skladujte mimo dosah dětí v suchu a v teplotách do 30 °C. Curapil tablety jsou také vhodné pro diabetiky.

Maminky, na vás jsme mysleli také! Víme, že vám záleží na složení doplňků, které během těhotenství nebo mateřství užíváte. Přesně proto jsme, speciálně jen pro vás, vyvinuli Curapil MAMA. Zachovali jsme původní unikátní recepturu tablet a přidali kyselinu listovou a další vitamíny. Vaše vlasy budou opět krásné, husté a zdravé.

Kompletní složení: Topinambur hlíznatý 250 mg, Pivovarské kvasnice sušené 100 mg, L-methionin 50 mg, L-cystein 50 mg, Kyselina pantotenová 42,50 mg, Pyridoxin 7 mg, Manitol, Mikrokrystalická celulóza, Oxid křemičitý, Stearan hořečnatý.