S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Mladý ječmen 150 tobolek

Novinka 2 + 1
299 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Akce 2+1 zdarma

Při koupi tří kusů nových Zelených superpotravin Curapil zaplatíte pouze dva. Akce platí na libovolné kombinace produktů Chlorella, Mladý ječmen, Spirulina a Green 3.

Mladý ječmen má silné antioxidační vlastnosti, pomáhá odstraňovat volné radikály a podporuje zdraví těla i mysli.Obsahuje látky klíčové pro imunitu a regeneraci.

  • Povzbuzení vitality organismu
  • Pro lepší regeneraci těla a tkání
  • Obsahuje antioxidanty
  • Bez konzervantů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladý ječmen je skvělým zdrojem vitamínů a minerálů, skvěle poslouží pro celkové povzbuzení organismu. Je sklízen v době, kdy výhonky ječmene jsou nejsilnější, v té době je v něm koncentrováno nejvíce živin potřebných pro organismus a jeho posílení. Nabízí živé enzymy, které dokážou mobilizovat sílu lidského organismu. Výtažek z něj díky svému obsahu mikronutrientů, enzymů a dalších látek zajišťuje celkovou revitalizaci a povzbuzení, doplňuje tělu potřebné antioxidanty pro boj se stresem.

Proč Mladý ječmen?

Jste často nemocní, trápí vás infekce, potřebujete zdroj vitality pro váš organismus? Možná pootřebujete jako pomocníka pro zlepšení vitality právě  Zelený ječmen. Jde o superpotravinu, která má příznivý vliv na všechny tělesné soustavy. Od té kardiovaskulární po trávicí i pohybovou.  Dlouhodobé a pravidelné užívání vám přinese energii do života.

Účinky:

Zelený ječmen je díky složení látek v něm obsažených velmi přínosný pro posílení organismu. Jeho bohaté složení ho předurčuje k tomu, aby byl výkonný a jeho účinky pestré. Má vliv na posílení krevního oběhu, obsahuje množství železa. V něm obsažené enzymy mohou eliminovat tvorbu akné, díky chlorofylu má vliv na pálení žáhy, může nastartovat trávení, peristaltiku. Látky v Mladém ječmeni obsažené napomáhají také při hubnutí a odvodnění organismu.

Užívání:

Užívejte denně 4-6 tobolek, zapijte vždy dostatečným množstvím tekutiny.

Před užíváním tobolek Mladý ječmen se poraďte se svým lékařem, zvláště pokud trpíte alergickými projevy, autoimunitním onemocněním, nebo dlouhodobě užíváte jakékoliv léky.

Obsah balení:

150 tobolek 

Důležité informace na závěr:

Kompletní složení: Mladý ječmen 100 % – prášek, HPMC tobolka.

Denní dávka obsahuje: Mladý ječmen – 1200-1800 mg

Všeobecná upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do
25 °C, mimo dosah dětí.

Výrobce: SCE s.r.o., Englišova 49, 746 01 Opava