S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Detoxikace kapky

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Kdykoliv, kdy se necítíte dobře, padá na vás únava, splín a tělo zadržuje vodu, je třeba nastartovat organický výkon prostředky, které pomáhají s očistou jednotlivých orgánů a tím celého těla. Může to být nejen po pracovním vytížení, ale také při prožívání aktivní dovolené či po večírcích a dalších situacích, kdy rovnováha těla dostává opravdu výrazně zabrat. Bylinné lihové tinktury jsou pak tím pravým pomocníkem příznivě působícím na váš zdravotní stav.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ideální kombinace výtažku z ostropestřce, lékořice lysé, klanoprašky čínské pomáhají udržovat jaterní funkce v normálním fungování, chrání jaterní tkáň a napomáhají regeneraci. Kombinace výtažků pomáhá dokonalé detoxikaci organismu, pročišťuje organismus a příznivě ovlivňují stav srdce. Lékořice napomáhá správnému fungování žaludku a tvorbě žaludečních šťav, působí proti dušnosti a alergickým projevům organismu, klanopraška pak posiluje organismus, urychluje rekonvalescenci, zvyšuje výkonnost.

Co je lihová tinktura Detoxikace

Jedinečná kombinace přírodních látek v lihové tinktuře za všech okolností napomáhá stabilizaci vnitřních procesů v organismu, urychluje regeneraci a zvyšuje výkonnost ve stresové zátěži. Lihové tinktury vytahují a uchovávají v sobě to nejlepší z bylin, jde o tradiční a šetrné zpracování tak, aby do lidského organismu bylo doručeno to nejlepší z přírody. Ideální a vyvážená kombinace účinných výtažků je pak v tinktuře Detoxikace jedinečnou odpovědí na symptomy dnešní doby.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Detoxikaci užívají?

  • Snížení vnímání stresu
  • Úleva při žaludečních obtížích
  • Uvolnění při fyzickém napětí
  • Rychlejší průběh rekonvalescence
  • Rychlejší hojení ran
  • Navozování pocitu klidu
  • Snížení otoků lymfatického systému
  • Menší viditelnosti celulitidy

Bylinná tinktura Detoxikace jako rychlé řešení obtíží

Jestliže trpíte stresovými nevolnostmi, pracujete pod velkým tlakem, trápí vás žaludeční obtíže, špatně spíte, vaše nemoci provází pomalá rekonvalescence a trápí vás otoky končetin, pak je pro vás preventivní užívání tinktury Detoxikace tím pravým pomocníkem. Krátkodobý i dlouhodobý účinek je snadno viditelný a perfektní!

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 30-60 kapek (2-4 ml) denně.

Obsah účinné látky: Ostropestřec mariánský stand. extrakt – 34-68 mg, lékořice lysá stand. extrakt – 20-40 mg, klanopraška čínská stand. extrakt – 16-32 mg, zelený čaj stand. extrakt – 10-20 mg, vitamín C – 20-40 mg (*25-50 %). *Referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), ostropestřec mariánský (Sylibum marianum) – standardizovaný extrakt z plodu, lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) – standardizovaný extrakt z kořene, klanopraška čínská (Schizandra chinensis) – standardizovaný extrakt z plodu, zelený čaj (Camellia sinensis) – standardizovaný extrakt z listu, vitamín C (kyselina L-askorbová).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava