S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Ginkgo biloba kapky

159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Jinan dvoulaločný je dlouholetým stromem, jehož typickým znakem jsou listy dělené do dvou laloků. Jinan je také nazývaný živou fosilií a díky své vitalitě, kdy je odolný proti virům, mikrobům a sám sobě zpomaluje stárnutí, je vyhledávanou složkou přípravků pro zdraví. Jeho účinky byly objeveny již ve starověkém čínském lékařství, jeho síla je právě v listech, ze kterých se připravují výtažky pro další zpracování. Účinky výtažků jsou prokázány i farmaceutickými studiemi a jsou používány jako přípravek proti stárnutí, pro rekonvalescenci organismu a jako pomocník proti stařecké demenci a přepracování mozku obecně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lihová tinktura Ginkgo biloba je skvělým pomocníkem pro podporu kognitivních funkcí mozku, tedy pro udržení paměti, koncentrace, řečových funkcí a také myšlení, sledování a zpracování přijatých informací. Je perfektním řešením pro ty, kdo se trápí duševní nerovnováhou, napomáhá správnému fungování očí a uší. Je to proto, že tinktura s výtažkem z jinanu dvoulaločného příznivě působí na prokrvení periferií mozku a ostatních okrajových částí těla.

Co je lihová tinktura Ginkgo biloba

Tinktura je efektivním nosičem účinné látky do lidského organismu. Díky obsahu lihu se látky z tinktury rychle vstřebávají a mohou efektivně působit tam, kde je účinné látky zapotřebí. Kromě prokrvování periferií a vlivu na fungování mozku je lihová tinktura Ginkgo biloba také skvělým pomocníkem v případě vyššího cholesterolu v krvi, který účinně snižuje. Má vliv na správnou funkci drobných cév a kapilár, může být používána jako podpůrný prostředek při rozvoji Alzheimerovy, vaskulární nebo smíšené demence. Je tedy vhodným doplňkem stravy také pro velmi staré lidi. Kromě toho obsahuje flavonoidy, které působí na organismus jako silný antioxidant. Považujeme ji za bariéru proti stárnutí.

Jak vnímají účinky tinktury Ginkgo biloba na své zdraví její uživatelé?

  • Lepší prokrvení koncových částí organismu
  • Snížení tlaku
  • Lepší cirkulace krve v konečcích prstů
  • Zlepšení paměti
  • Vymizení únavy
  • Omlazení pleti
  • Eliminace kožních obtíží – zánětlivých ložisek

Tinktura Ginkgo biloba jako rychlé řešení obtíží

Tinkturu je možno užívat preventivně, jako ochranu proti stárnutí organismu, zpomalení některých procesů v lidském organismu. Její pravidelná konzumace v doporučeném množství vede k omlazení vnitřního prostředí, vyššímu výkonu cévní soustavy, což ve výsledku vede k prokrvení mozku, jeho okysličení a tím i vyššímu výkonu. Díky tomu bude zapomínání minulostí. Extrakt v tinktuře má silné antioxidační účinky, které mají působivý vliv na celý lidský organismus.

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 15-30 kapek (1-2 ml) dvakrát denně. Můžete přidat do studeného nápoje.

Denní dávka obsahuje: Jinan dvoulaločný stand. extrakt – 20-40 mg, vitamín C – 10-20 mg (*12,5-25 %). *Referenční hodnota příjmu.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) – standardizovaný extrakt z listu (20:1), vitamín C (kyselina L-askorbová).

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava