S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Guarana kapky

159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Potřebujete-li povzbuzení, energii a motivaci do další činnosti, je lihová tinktura Guarana tím, co vám vše výše uvedené spolehlivě dodá. Guarana je názvem byliny Paulinie nápojná, která pochází z Amazonie a je místními obyvateli považována za posvátnou. Její název Guarana pochází ze slovního spojení gua – rana, což v jazyce místních obyvatel znamená velký strom. Zajímavostí také je, že zralé plody guarany připomínají lidské oko, proto je domorodé kmeny považují za božské a jsou proto opředeny mýty a bájemi… A pracovat s nimi mohou výhradně šamani.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro přípravu lihové tinktury jsou využívána semena guarany, která jsou mírně nahořklá a obsahují stimulační látky, například kofein a guaranin. Obě látky jsou řazeny mezi antioxidanty, jsou pomalu vstřebatelné a lidský organismus jich vstřebá z jedné dávky téměř deset procent, oproti kávě, ze které je lidský organismus schopný vstřebat necelá dvě procenta kofeinu v zrnech obsažených, je to násobně větší dávka. Právě proto má tinktura Guarana extrémní energetickou sílu, dodává tělu motivaci a povzbuzující účinky. 

Co je lihová tinktura Guarana

Kofein obsažený v tinktuře Guarana je skvělým povzbuzením pro fungování organismu při zvýšené zátěži či únavě. Dále je v tinktuře Guarana obsažen jako nedílná součást výtažku theofylin, který účinkuje ve srovnání s kofeinem dlouhodobě, tedy výdrž organismu je v časové ose delší. Další složka, theobromin upravuje srdeční činnost a v neposlední řadě je tinktura Guarana plná vitamínů C a B, které mají prokazatelně skvělý účinek na činnost mozku. Podtrženo sečteno, tinktura Guarana působí jako jedinečné povzbuzení organismu, dodává energii a prospívá fyzické a psychické vitalitě.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo Guaranu užívají?

  • Fyzická vitalita
  • Psychická rovnováha
  • Vyšší obranyschopnost organismu
  • Lepší zvládání stresu
  • Zlepšení paměti
  • Vyšší výkon
  • Viditelně lepší kvalita pleti

Tinktura Guarana jako rychlé řešení obtíží

Tinktura Guarana je skvělým řešením, pokud hledáte okamžité povzbuzení organismu, potřebujete být psychicky a fyzicky vitální, zvládat všechny výzvy, které před vás vaše zaměstnání i život klade. Tinktura podporuje správné fungování imunitního systému, napomáhá vylučování vody z organismu a napomáhá správnému fungování lymfy. Guarana je oblíbeným doplňkem stravy u sportovců, studentů, řidičů, je proto nedílnou součástí mnoha nápojů, ovšem pro organismus je nejlepší získat její sílu v té nejčistší podobě. V podobě tinktury, jejíž formou si může každý přesně nadávkovat potřebné množství pro očekávaný výkon. Kofein z guarany nedráždí žaludek, lihová tinktura je tedy vhodná i pro ty, kdo nesnesou kávu. Kofein z tinktury Guarana začíná na organismus působit cca hodinu po požití a uvolňuje se postupně a rovnoměrně.

Dávkování: Dospělí a děti od 12 let 15-30 kapek (1-2 ml) třikrát denně, děti od 3 do 12 let dvakrát denně. Můžete přidat do studeného nápoje. Neužívejte večer z důvodu možných poruch spánku.

Denní dávka obsahuje: Guarana stand. extrakt – 66-132 mg (děti od 3 do 12 let – 44-88 mg).

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), guarana (Paullinia cupana) – standardizovaný extrakt ze semene D 22 %.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava