S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Jitrocel kapky

159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Jitrocel je nejen pomocníkem při obtížích dýchacích cest, je také skvělým antioxidantem, podporuje autoimunitní odpověď organismu na vnější nepříznivé vlivy, napomáhá při boji se žlučníkovými kameny, záněty močových cest, dlouhodobě čistí krev. Od středověku se hřeje, zcela právem, na výsluní bylin, které si zasluhují pozornost člověka. I když je mnohdy považován za plevel, díky tomu, že roste prakticky všude, je to rostlina, která v Česku svým výkonem a přínosem pro lidský organismus nemá obdoby. Využijte její sílu ve svůj prospěch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lihová tinktura Jitrocel je jedinečným přípravkem, který můžete mít stále při ruce. Látky obsažené v jitroceli pomáhají léčit kašel, bojovat proti dušnosti, léčit plicní astma, bronchoitidu a dokonce se používají i v boji s tuberkulózou. Tinktura Jitrocel je vítaným pomocníkem při podpoře léčby zánětů horních cest dýchacích a zánětů sliznice ústní. Je vhodná při nachlazení, čistí krev i žaludek. 

Co je lihová tinktura Jitrocel

Bylinná tinktura z výtažku z Jitrocele se používá při všech onemocněních dýchacích cest, primárně pak při silném zahlenění, plicním astmatu, případně kašli. Kromě toho výtažek z jitrocele pročišťuje organismus, je vhodný pro lidi, kteří trpí nemocemi ledvin, imunitními onemocněními pokožky, často pokašlávají, chraptí, bývají unavení či jsou anemičtí. Látky obsažené v tinktuře všechny výše uvedené nemoci postupně eliminují, rekonvalescence z nich je, při užívání tinktury, rychlejší a příznivější. Skvěle zabírá jako léčba při bronchiálním astmatu. Bylinná tinktura Jitrocel je pak perfektně nakalibrovanou variantou pro eliminaci obtíží, které vás mohou dlouhodobě provázet.

Jak vnímají účinky tinktury Jitorcel na své zdraví její uživatelé?

  • Při kašli snadnější vykašlávání
  • Rychlé odhlenění
  • Posílení organismu při nemocech dýchacích cest
  • Perfektní detoxikace organismu
  • Zlepšení fungování močových cest
  • Zmírnění bolestí způsobených žlučníkovými kamínky
  • Zklidnění bolestí žaludku, lepší trávení

Bylinná tinktura Jitrocel jako rychlé řešení obtíží

Jitrocel patří mezi klasiku, která si, mezi dalšími bylinami, zaslouží vaši pozornost. Napomáhá organismu s odhleněním, detoxikací, je skvělým pomocníkem při vykašlávání. Posiluje cirkulaci červených krvinek, napomáhá při anémii. Již po staletí je považován za nezbytný všelék, vy ho nyní můžete vyzkoušet nejen preventivně, ale také při akutních obtížích. Jitrocelová bylinná tinktura je řešením pro celou rodinu. Uzdravte váš organismus přírodním způsobem.

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 15-30 kapek (1-2 ml) dvakrát až třikrát denně. Můžete přidat do studeného nápoje.

Denní dávka obsahuje: Jitrocel list stand. extrakt – 80-240 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) – standardizovaný extrakt z listu D 10:1.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava