S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Kopřiva kapky

159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Kopřiva dvoudomá je právem řazena mezi nejlepší a nejvýkonnější byliny které si, pokud máte chuť na dlouhé experimenty, můžete natrhat také na našich zahrádkách či polích. Abyste ale dosáhli na jedinečnou sílu této byliny, je dobré sáhnout po koncentrované bylinné tinktuře Kopřiva, která obsahuje to nejlepší z kopřivy v několika kapičkách. Kopřiva je léčivá celá, od oddenku po stonky a listy, je neoddělitelnou součástí lidového léčitelství a lihová tinktura je odpovědí nového milénia na její sílu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lihová tinktura Kopřiva je jedinečným přípravkem, který můžete mít stále při ruce. Obsahuje aminy, což jsou protialergické látky, serotonin, flavonoidy, fytoncidy, fytosteroly, glukokininy, které snižují hladinu krevního cukru. Kromě toho je kopřiva bohatá na chlorofyl, karotenoidy, kyseliny citronovou, mravenčí, octovou a další. Je zdrojem minerálních látek, tedy tolik žádaných mikronutrientů, dále tříslovin, terpenoidů a sacharidů v jejich nejčistší podobě. Díky unikátnímu složení všech účinných látek skvěle funguje při boji s ledvinovými kameny, zmírňuje menstruační bolesti, eliminuje menstruační křeče. Čistí krev, podporuje léčbu chudokrevnosti, čímž bojuje s únavou, snižuje hladinu cukru v krvi, eliminuje frekvenci rozvoje vzniku zánětu močových cest, podporuje vykašlávání a pomáhá s řešením zahlenění dýchacích cest. Výtažek z kopřivy pomáhá organismu bojovat s únavou, virovými infekcemi, bakteriálními útoky.

Co je lihová tinktura Kopřiva

Bylinná tinktura z výtažku kopřivy se používá především při bolestech svalů a kloubů, také při nutnosti odvodnění organismu, menstruačních bolestech, onemocněních dýchacích cest a také při zánětech žaludku, bakteriálních infekcích, únavě a chudokrevnosti. Tinktura posiluje imunitu, snižuje, bolestivost revmatoidní artritidy a v neposlední řadě působí jako antihistaminikum. Složení bylinné lihové tinktury je skvělou variantou pro denní dlouhodobé užívání v případě, že trpíte některými z výše uvedených symptomů.

Jak vnímají účinky tinktury Kopřiva na své zdraví její uživatelé?

  • Klidnější menstruace
  • Snadnější vykašlávání
  • Menší bolest kloubů
  • Zlepšení fungování močových cest
  • Snížení nemocnosti během období virových onemocnění
  • Zklidnění bolestí žaludku, lepší trávení
  • Odvodnění organismu, vymizení otoků

Tinktura Kopřiva jako rychlé řešení obtíží

Kopřiva je klasickou českou bylinou, která má nejširší využití nejen v průběhu roku, ale také při akutních obtížích organismu či při sezónních komplikacích. Napomáhá organismu s odhleňováním, odvodněním, posiluje imunitu, je plná mikronutrientů, které bojují s chudokrevností, detoxikací, při zánětech močových cest, při inzulínové nedostatečnosti, vy ji nyní můžete vyzkoušet nejen preventivně, ale také při akutních obtížích. Tinktura Kopřiva je řešením pro celou rodinu. Už jste měli možnost ji vyzkoušet?

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 15-30 kapek (1-2 ml) dvakrát až třikrát denně. Můžete přidat do studeného nápoje.

Denní dávka obsahuje: Kopřiva kořen stand. extrakt – 80-240 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), kopřiva dvoudomá (Urtica dioica) – standardizovaný extrakt z kořene D 1 %.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava