S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Libido muž kapky

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Ztráta libida umí muže pořádně potrápit a na vině nemusí být jen věk, ale také civilizační stres, nesprávná životospráva a další faktory. Tinktura Libido muž je řešením, jak zvýšit sexuální aktivitu, uvolnit se, užívat si bez stresu příjemné chvíle. Přípravek obsahuje výtažky z přírodních afrodisiak, má silné účinky, a právě dlouhodobě zkoumaná kombinace výtažků rostlin vede ke skvělým výsledkům v sexuální oblasti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bylinná lihová tinktura Libido muž je skvělým řešením pro ty, kteří se trápí nedostatečným výkonem v intimní sféře. Její celkové složení je přírodní odpovědí na civilizační potíže mužů. Například kotvičník zemní je jedním z nejčastěji prodávaných bylinných doplňků stravy na planetě v případě výše popsaných problémů. Má velmi široké působení a silné účinky. V tinktuře Libido Muž jsou jeho schopnosti obohaceny o další výtažky, výsledek je pak jedinečný. Společně s guaranou, výtažkem z ginkgo biloba a ženšenu se v podobě bylinného výtažku dostává do vašich rukou perfektně vyvážený přípravek pracující ve prospěch vašeho organismu.

Co je bylinná lihová tinktura Libido muž?

Perfektní celostní komplex účinných látek obsažených v tomto doplňku stravy posiluje mužskou potenci i sexuální výkon. Zároveň také uvolňuje od civilizačního stresu, posiluje sexualitu. Díky tomu se ani muži ve vyšším věku nemusí bát problémů na prahu dámské ložnice. Kromě kotvičníku jsou v bylinné tinktuře výtažky z macy peruánské, která má povzbudivé účinky na unavený organismus, podporuje vytrvalost organismu, guarana ovlivňuje průtok krve cévami, kustovnice čínská je po staletí v čínské medicíně využívána jako přírodní posilovač srdce, jinan dvoulaločný obsahuje ginkolidy, které mají pozitivní vliv na srdce a cévy, svým obsahem antioxidantů podporuje vitalitu muže. V neposlední řadě obsahuje tinktura výtažek ze ženšenu, který má uvolňující účinky a je považován za kořen života mající vliv nejen na krevní oběh. Výsledkem je dokonalý koktejl pro mužskou potenci.

Účinky tinktury Libido muž

Kombinace toho nejlepšího z přírody v jediném přípravku je jedinečnou odpovědí na řešení všech problémů s potencí, únavou a nevýkonností každého muže. Pravidelné užívání je prevencí selhání, ideální je, pokud se výtažek a jeho denní aplikace propojí se zdravým životním stylem. Pak se nemusíte bát selhání v žádném aspektu vašeho života.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tinkturu Libido mužívají?

  • Častější chuť na sex
  • Výdrž během sexu
  • Posílení sebevědomí
  • Vymizení dlouhodobé únavy
  • Uvolnění a snížení hladiny stresu

Tinktura Libido Muž jako rychlá pomoc pro ty, kteří chtějí zůstat aktivní

Jednoduché řešení pro muže, kteří chtějí zůstat výkonní. Díky tinktuře a jejímu pravidelnému užívání dojde k eliminaci dlouhodobých problémů v sexuální oblasti života. Také je vhodným doplňkem stravy pro zralé muže, kteří se mohou obávat selhání. Na to navazují aspekty civilizačních onemocnění, která mohou výkon muže velmi znepříjemnit. Všechny složky přípravku jsou považovány nejen za afrodiziaka, ale také za byliny posilující sexuální aktivitu, ale i pocit uvolnění a zklidnění. Bylinná tinktura je tak ideálním řešením všech vašich intimních problémů.

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 60-90 kapek (4-6 ml) denně.

Denní dávka obsahuje: Kotvičník zemní stand. extrakt – 247-371 mg, maca stand. extrakt – 88-132 mg, kustovnice čínská stand. extrakt – 53-79 mg, guarana stand. extrakt – 24-36 mg, jinan dvoulaločný stand. extrakt – 14-21 mg, ženšen stand. extrakt – 14-21 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Není vhodné pro osoby s poruchami srážlivosti krve.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), kotvičník zemní (Tribulus terrestris) – stand. extrakt z plodu D 40 %, řeřicha peruánská/maca (Lepidium meyenii) – stand. extrakt z kořene D 10:1, kustovnice čínská (Lycium chinense) – stand. extrakt z plodu D 40 %, guarana (Paulinia cupana) – stand. extrakt ze semene D 10 %, jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba) – stand. extrakt z listu D 20:1, ženšen (Panax ginseng) – stand. extrakt z kořene D 25%.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava