S kódem LETO30 nyní získáte 30% slevu na celý Váš nákup!

Libido žena kapky

199 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
16.7.2024

Chybí vám sebevědomí, potřebujete podpůrný prostředek, který by ve vás vzbudil touhu, která s věkem vymizela kamsi do ztracena? Jestliže vyzkoušíte účinky tinktury Libido žena, už se nemusíte obávat toho, že byste se musela vymlouvat na únavu, bolest hlavy – třeba jen proto, že jste zkrátka unavená. Touha je tím, co ženy ve středním věku potřebují znovu nastartovat a díky bylinnému elixíru máte jedinečnou příležitost to vyzkoušet na vlastní kůži. Vzhledem k vyváženému složení stimulantů přírodního původu můžete zapracovat nejen na svém sebevědomí, ale také se zbavíte únavy a nastartujete hormony tak, aby pracovaly ve váš prospěch.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zvýšení sebevědomí, povzbuzení touhy, mírné omlazení. Jakmile získáte a znovu naleznete radost ze života, bude se vám mnohem lépe vnímat i život kolem vás, budete žádoucí a rozhodně si nebudete připadat odepsaná či k ničemu. Sebevědomí a touha je to, co ženy zdobí nejvíc, tak si vše dopřejte v maximální možné míře. Jednotlivé složky přípravku mají vliv na růst dalších prsních buněk, tím dochází ke zvětšení prsní tkáně a pocitu sebejistoty. Kromě toho extrakt tinktury obsahuje výtažek z rostliny pískavice řecké seno, využívané po staletí jako sexuální stimulant pro ženy. V neposlední řadě konzumací tohoto doplňku stravy dochází také k eliminaci projevů civilizačních onemocnění, které mají vliv na celkové psychické rozpoložení každé ženy obávající se stárnutí a projevů s ním spojených. Pravidelné užívání tohoto doplňku stravy vede ke zvýšení pocitu sebevědomí, navození touhy a má vliv na tvorbu estrogenu.

Co je bylinná lihová tinktura Libido žena

Tradiční směs bylin ověřená staroegyptskými královnami a múzami Středomoří, jsou po staletí využívány ve prospěch a krásu žen. Mezi složkami přípravku je například pískavice, jinak také zvaná řecká tráva. Podporuje růst prsní tkáně, zpevňuje ji, funguje jako sexuální stimulant a má vliv na posílení imunitního systému. Adaptogeny z dalších výtažků fungují jako ochranný štít proti civilizačním chorobám, stavům tenze, migrénám a bolestem hlavy způsobeným stresem či nedostatkem spánku.  Také díky odstranění výše uvedeného, získá váš sexuální život nový náboj.

Účinky tinktury Libido žena

Jaké složky v přípravku najdete a jaké účinky od nich můžete čekat? Výtažek z řeckého sena je používaný od nepaměti jako sexuální stimulant, vyrovnává hladinu cukru v krvi, maca je považována za superpotravinu, jejíž výtažek eliminuje poruchy reprodukce, povzbuzuje libido, sexuální touhu a podporuje zotavení z civilizačního stresu. Serenoa plazivá má vliv na funkci střev, posiluje práci štítné žlázy a růst vlasů. Ženšen posiluje celkový stav organismu, zklidňuje a adaptogeny v něm obsažené bojují se stresem, tenzí, bolestí hlavy či napětím. Zázračná kombinace látek v přípravku je dokonalým přírodním koktejlem pro sexuální stimulaci i krásu každé ženy.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tinkturu Libido žena užívají?

  • Vyšší chuť na sex
  • Snižování hmotnosti
  • Posílení imunitního systému
  • Lepší kvalita vlasů
  • Zvětšení objemu prsů
  • Větší sebevědomí
  • Duševní vyrovnanost
  • Posílení imunitního systému

Libido žena jako dokonalý koktejl pro každou ženu

Každá žena chce být přitažlivá a žádoucí. Právě bylinná tinktura Libido žena je skvělou kombinací účinných látek, které svým účinkem zvyšují ženám sebevědomí. Taktéž je díky účinkům přípravku posílen imunitní systém, dochází k psychické vyrovnanosti, napomáhá hubnutí, zlepšuje kvalitu vlasů i pokožky. Účinky směsi v každé kapce ocení především ženy, které chtějí zpomalit proces stárnutí a vnitřních procesů k němu vedoucích. Přípravek má perfektní vliv na srovnání hormonální hladiny. Díky tomu je každá žena krásnější. Stárnutí organismu nelze zastavit, můžete si ale pomoci a celkový proces výrazně zpomalit.

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 60-90 kapek (4-6 ml) denně.

Denní dávka obsahuje: Pískavice řecké seno stand. extrakt – 80-120 mg, maca stand. extrakt – 80-120 mg, serenoa plazivá stand. extrakt – 80-120 mg, ženšen stand. extrakt – 4-6 mg. 

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) – standardizovaný extrakt ze semene D 50 %, řeřicha peruánská/maca (Lepidium meyenii) – standardizovaný extrakt z kořene D 10:1, serenoa plazivá (Serenoa repens) – standardizovaný extrakt z plodu D 25 %, ženšen (Panax ginseng) – standardizovaný extrakt z kořene D 25 %.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava