S kódem LETO20 nyní získáte 20% slevu na celý váš nákup!

Meduňka kapky

159 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Žijete v neustálém napětí a stresu, potřebujete se zklidnit a najít způsob, jak si konečně odpočinout? Chybí vám pravidelný zdravý spánek a nechcete pro jeho navození používat psychofarmaka? Bylinná tinktura Meduňka je přesně tím, co potřebujete zařadit do své životosprávy nejen ve stresových obdobích života, ale také jako prevenci při dlouhodobých obtížích. Výtažek z meduňky uvolňuje křeče, je skvělým uspávacím prostředkem, bojuje s nauzeou a snižuje bušení srdce při panických atakách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Meduňka, respektive výtažek z ní je odpovědí na civilizační napětí a stres, pomáhá vyladit do rovnováhy celý organismus, v souvislosti s akutní stresovou atakou. Je pomocníkem při obtížích dýchacích cest, snižuje křečovité stažení organismu, které je právě jedinou biologickou odpovědí na psychický či fyzický útok a může vést k dalším zdravotním obtížím. Pomáhá zatočit s neklidem, nespavostí, úzkostí, psychickým vyčerpáním a poruchami srdečního rytmu. Je skvělým pomocníkem při léčbě migrény, poradí si s nadýmáním, vylepšuje trávení, eliminuje záchvaty kašle. Bylinná tinktura Meduňka je pro rodinu skutečným zázrakem.

Co je bylinná lihová tinktura Meduňka

Meduňka byla ve starověku považována za nejúčinnější prostředek k tlumení napětí a nervozity. Podle alchymistů měla dar obnovovat mládí, posilovat mozek a eliminovat malátnost. V dnešní době jsou tak silice z meduňky a triterpenové kyseliny vyhledávaným zdrojem účinných látek pro zklidnění organismu i jeho fungování bez komplikovaných obtíží, které mohou vést k rozvoji civilizačních chorob.

Účinky tinktury Meduňka

Proč je právě meduňka takovým zázrakem pro lidský organismus? S ohledem na to, jaké látky, tedy silice a triterpenové kyseliny obsahuje, napomáhá pravidelné užívání lihové tinktury s tímto výtažkem celkovému zklidnění organismu, snižuje pocit bušení srdce, eliminuje problémy se zažíváním, navozuje klidný spánek, předchází pálení žáhy a v případě nastydnutí si hravě poradí s dávivým kašlem. Je také skvělým pomocníkem při boji s bolestmi hlavy, eliminuje počet migrenických atak. Je pomocníkem při neklidném spánku a snižuje pocit probouzení během noci. Meduňka je zkrátka osvědčeným všelékem našich babiček, jehož moderní formuli nyní můžete vyzkoušet.

Jaké účinky jsou nejčastěji pozorované a jmenované mezi těmi, kdo tinkturu Meduňka užívají?

  • Klidnější spánek
  • Snadnější vykašlávání
  • Lepší trávení
  • Menší četnost střevních obtíží
  • Vymizení bolestí hlavy – migrenických atak
  • Snížení vnímání stresu
  • Omezení psychického vyčerpání
  • Posílení imunitního systému

Meduňka jako dokonalý koktejl pro dnešní dobu

Každý člověk touží po klidném životě bez zbytečného stresu, starostí, napětí a s tím spojených obtíží. I proto je dobré mít neustále při ruce bylinnou tinkturu Meduňka, která pomáhá zklidnit organismus ve stresu, a navozuje klidný spánek, bojuje s psychickým napětím a eliminuje stavy s tím spojené. Nadýmání, střevní obtíže, křeče v žaludku – to vše jsou odpovědi organismu na napětí, kterému je vystavený dlouhodobě. Kromě toho meduňka pomáhá rozšířit a uvolnit dýchací cesty při dlouhodobém dávivém kašli. Vyzkoušejte jedinečné účinky tinktury, která vám rozhodně pomůže zbavit se civilizačního stresu.

Objem balení: 50 ml

Dávkování: 15-30 kapek (1-2 ml) dvakrát až třikrát denně. Můžete přidat do studeného nápoje. 

Denní dávka obsahuje: Meduňka květ stand. Extrakt – 100-300 mg.

Upozornění: Doplněk stravy. 100 % vegan. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno pro děti do tří let, těhotné a kojící matky.

Skladování: Uchovávejte v původním obalu v suchu a temnu při teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí.

Složení: Voda, jemný líh (minimálně 35 obj. % alk./ethanolu), meduňka lékařská (Melissa officinalis) – standardizovaný extrakt z květu D 5:1.

Výrobce: Alchymedic s.r.o., Englišova 49, 746 01  Opava